Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vennétek 80-90 millióért...

Hol vennétek 80-90 millióért családi házat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy legyen értelmezhető tömeg közlekedés, szép környezet, munkalehetőség. Minnél pontosabb részeket írjatok akár utca, környék is jöhet.

2020. nov. 1. 17:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

"Akik bérelnek, azonnal továbbállnak oda, ahol van -30%."


Attól még vannak bérlők.


"Mi nem érthető azon, hogy a járvány miatt tízezrével párologtak el a külföldi munkások/diákok?"


A külföldi diákok miért párologtak volna el? Nem értem. Nincsenek kitiltva. Vagy szerinted most évekig bizonytalan időre felfüggeszti a tanulmányait? Ugyan már....


"vagy hazaköltözik"


Hova haza, ha az albérlet az otthona? Pont erre utaltam az előző kommentemben, hogy ha neki az albérlet az otthona, akkor nem tűnik el a piacról.

2020. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9: Még azt is tedd hozzá, hogy nem ingyen jut a panelhoz, ott már látszódik az árkorrekció, de ha a jelenlegi bérleti árakkal kiszámolod a hozamot, akkor majd kijön, hogy 25+ év alatt hozza vissza az árát, akkor már ezerszer jobb az állampapír.
2020. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

Ja és az általad linkelt cikk arról szól, hogy csökkentek a bérleti díjak, de én ezt nem is firtattam.


De az árak nem azért csökkennek, mert eltűntek volna az emberek :D

2020. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ennyiért Tatán. És miért ? Gyönyörű város. Amit ott nem tudok elintézni, azt Tatabányán simán. Munka is van ott és a közelben bőven. Jó sulik, gimik is. Nemcsak Budapesten van élet.
2020. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%

11: Azért mert lehetővé teszik a beutazást, attól még nem fognak jönni. Legalábbis annyian nem, mint eddig. Másrészt számos egyetem esetében online oktatás megy.

[link]

Még egyszer, nem véletlenül van ekkora kínálat.

2020. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
13: A kínálat meg csak úgy magától növekedik ekkora mértékben, nemigaz?
2020. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

A kínálat a rengeteg airbnb-s lakás miatt van. Jelenleg is rengeteg ember költözik fel munkahely miatt a fővárosba, városokba, mert nincs munka vidéken. Aki albérletben lakott, az továbbra is abban fog, szóval a piacról nem tűnik el.


Szinte egy egyetemen sincs online oktatás. Amit linkeltél az egy jósolgatós cikk a nyárról. Elmúlt szeptember, látjuk, hogy nincs távoktatás.

2020. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
43%

17: Nyilván.

[link]

A fővárosról meg ennyit:

[link]

Egy dolgot látunk, óriási a kínálat, csökkennek az árak és még azért nincs katasztrófa az ingatlanpiacon, mert moratórium van.

2020. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
26%

5-ös!

Te nyilván vicceskedni jársz ide, mert a hozzászólásod értéke NULLA.

Csak most így - kapásból - mivel most szezon sincs:

[link]

2020. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
19: Gratulálok, gondolom rászántál 10 másodpercet és találtál pár lebontani való házat, meg osztatlan közös ingatlant. Szaladj, vedd meg gyorsan.
2020. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!