Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik városba költözzek...

Melyik városba költözzek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Helló.

Ti melyik várost találjátok a legszebbnek, melyikben van nyugalom? Most Budapesten lakok születésem óta és nem szeretem egyáltalán. A sok büdös csöves, kéregetők a villamoson, cigany bandák a buszokon ordibálnak, pisiszag a blahán, keletinél, aluljárók pocsék állapotban, éjszaka ordibáló tinibandák, folymaatos autózaj, sprintelő banyatankos mamák akik elsöpörnek mindenkit csak, hogy elsők legyenek és még sorolhatnám. Szeretnék olyan városba költözni ahol ezek viszonylag nincsenek. Sajnos Budapesten semmi nem tudta megkedveltetni velem magát, vannak szép helyek de nincs érzelmi vonzalom iránta. Költözés még soká lesz, de addig is, hogy legyen ötletem, legyen meg a célváros. Hiába mondják, hogy Budapest munka miatt a legjobb, hát nem éppen, több hónapja nem találok semmi munkát magamnak, pedig sok tapasztalatom van de senki a fenébe nem hív. Még egy vacak gyárba sem. Budapesttől szeretnék megválni amint lehet. Remélem nem vagyok egyedül ezzel, hogy utálom Budapestet, higgyjétek el voltam budapest sok helyén és ugyanaz a benyomásom.



2020. aug. 29. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

"több hónapja nem találok semmi munkát magamnak"

Aki Pesten nem talál munkát, ráadásul "bármilyet", az vidéken pláne nem fog.

2020. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Oda mész, ahol munkát találsz.
2020. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tapasztalatod van?

Milyen végzettséged?

Keleten vannak szép városok de munka jóval kevesebb mint Pesten.

2020. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
A nyugati országrészbe menj,ott kulturáltabb emberek élnek, mint a keleti részben. Akármelyik város jó, vagy inkább egy nagyobb város melletti falut nézzél ki egy családi házzal. Mi a szakmád? Olyan várost v. környékét válassz, ahol ezzel a szakmával el tudsz helyezkedni.
2020. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, milyen végzettséged van, amivel nem találsz munkát? Szerintem Pesten max egy OKJ-s tarkónlövő nem tud elhelyezkedni.
2020. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha Budapesttel ilyen problémáid vannak, bárhol máshol csak mégrosszabb lesz számodra.
2020. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fejér ill Veszprém megye. Én szeretek itt lakni
2020. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Győr például, vagy más nagyobb, a nyugati részen lévő város közeli falu. Olyan városba menjél, ahol van kórház, mert ha máshol nem kapsz állást, egy kórházban biztos tudnának alkalmazni, betegszállítónak, vagy műtősnek, igaz, ahhoz szakvizsga is kell, de betegek között lenni szép hivatás.
2020. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a xvii. kerületben lakunk és imádjuk. Pedig anyu Erdélyből költözött ide egyetem után.
2020. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!