Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet Ercsiben?

Hargitai János kérdése:

Milyen az élet Ercsiben?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy eladó ház Ercsiben, de semmit nem tudok a környékről. Van e iskola óvoda, orvos, munka lehetőség stb.

Azt már ketten mondták hogy pl sok a cigány.


Budapesti nagyon szűkös lakásból oda költöznétek 2 kisgyerekkel?



2019. dec. 16. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a koronavírus nem oldotta meg a cigányság helyzetét..
2021. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Röviden tömören Ercsi

Ha lakást szeretnék venni akkor ne tedd meg

Menj inkább százhalombattára az ország 6. Leggazdagabb városába

Ercsibe rettentő sok cigány van és savanyúrét közelében meg nyomornegyed van

Ercsi külső része még tűrhető de ahogy mész egyre befelé annál rosszabb

A környezet szennyezés meg brutális ott van az olajfinomító és sokszor akkora smog van hogy nem látod az eget

Visszatérve cigányok rengeteg van belőlük, sok drogos és sokan lopnak meg randalíroznak este

Szóval egy borzalmas hely


Tapasztalat

3 éve költöztünk el

Én fehér vagyok

2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat? Ismerősöm kocsiját Érdről ellopták az ercsi cigányok és Savanyúréten bujtattak. Kaptak egy ejnyebejnyét. Szétlett bombázva szegény kisautó. Persze a kárt senki nem téríti meg. Azok a retkek meg nem ülnek. Párszor voltam ott. Pontosabban 5x. 4x munkaügyiben, egyszer egy barátomnàl. Kisétáltam a buszmegállóba, hogy hazamenjek, szemben lévő ATM Autómatát ami akkor a Spar oldalál volt ököllel szétküldte egy cigány fickó. Remegő térdekkel imádkoztam a buszért. Akkor voltam 18 éves és lány. Aztán a munkaügyis sztorik úgy néztek ki, hogy a kiccsalád olyan 40 ember nyitás előtt ott állt és volt aki letarhálni is próbált. Egyszer jósolni is akartak. Aztán pólókat rám sózni. Máskor meg ki akart rabolni egy cigányasszony. Nincs az a pénz, hogy odaköltözzek.
ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nem is vettünk végül mi se ott semmit.
júl. 19. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!