Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet az olyan...

Milyen az élet az olyan falvakban, ahol 2-3 millióért lehet házat venni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eltudod képzelni.

Semmi nincs, se iskola, se ovoda, se bolt, se orvos, de főleg meg munka nincs.

Úgyhogy oda csak olyan menjen akinek ezekre nincs szüksége, tehát szinte csak nyugdijas legyen. Persze autója legyen hogy tudjon minden hová menni ha csak bevásárolni kell is.

2019. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Üres . Jobb esetben rendezett a körzet , beton utak rendezett de minden fontos létesítmény iszonyat messze . Pl másik falvakban városban .Sok az öreg . De a rosszabb esetb3n lepratelep , csórik,prolik aljanépek rom minden ...
2019. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez kár.
2019. dec. 11. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban, ahol anyukám él, nincsenek cigók, normális emberek lakják, csak elöregedett a falu. Bolt, óvoda, gyógyszertár, orvos van, általános iskolába busz viszi a gyerekeket. Munkalehetőség 12-30 km belüli városokban. Buszjárat gyatra, de autóval minden elérhető. A levegő tiszta, évente több fesztivált is rendeznek. A föld jól terem. Tehát nem minden falu putri.
2019. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem, de ha a szomszéd 3 falu már az... és akkor tökmindegy hogy mennyire jólszituált, ha pl. említett feszt-re átjárnak, meg csak úgy is, lopni, randalírozni stb.
2019. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A közeli városban vannak cigók, azok meg nem nagyon mennek le falura, mert nincs annyi lopnivaló.
2019. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%
Én pld szegetek falun élni. 1400 fős faluban elek kelet magyar országon, van bolt iskola óvoda orvosi rendelő gyógyszertár, bár az iskola nem az igazi de az oktatási színvonal miatt, en isma ferjem is dolgozunk, bár nem a faluban . De szerintem aki akar az tud dolgozni aki nem az pedig ugy sem fog, roma család vagyunk és normálisan elunk, laktunk mar pesten pld de nem valasztam a nagyvárosi életet, nyilván vannak előnyei de hatranyia is,aki akar boldogul vidéken is,
2019. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Bocsánat a hibakert a fiam a nyakamon log közben...
2019. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
29%

Azért nem kell leírni egy települést mert olcsó a házak ára.

Vidéken is lehet kis pénzért házat venni, de az olyan is.

Én is falusi vagyok Hajdu-Biharban és higgyétek el van minden. Persze nagy dolog vásárláskor el kell menni egy nagyobb településre,de nem biztos hogy többet utazok mint akik Pesten Budáról bemennek a belvárosba.Egy faluban ismerik egymást az emberek, és tudunk köszönni.Itt is van közösségi élet,és lehet jobb mint egy nagyvárosban.

Azért mert falu, és kicsi, nem sötétek az emberek és nem buták.

Ezt azok gondolják akik a lila tehenet ismerik meg a "teszkós csirkét"eszik.

ÉN mindig vidéken éltem, de volt egy időszak amikor Pesten dolgoztam, mint szolgáltató és meggyőződésem hogy lenézik a falusiakat.

2019. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítani butaság.

Pest megye szélén lakom.

~1000Fős 100% "fehér" kistelepülés.

Csend,nyugalom,tiszta levegő.Minden út aszfaltozott,van posta,óvoda,iskola,2bolt..stb. A közeli nagyvárosok autóval kb 15 perc.Az,hogy 1,5éve mennyiért sikerült itt házat venni,nem írom le úgysem hiszi el senki.A CSOK-os árpumpa sajnos itt is érezteti hatását,sok eladó ház nincs,de az árak kb megduplázódtak.

2019. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!