Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet Ercsiben?

Hargitai János kérdése:

Milyen az élet Ercsiben?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy eladó ház Ercsiben, de semmit nem tudok a környékről. Van e iskola óvoda, orvos, munka lehetőség stb.

Azt már ketten mondták hogy pl sok a cigány.


Budapesti nagyon szűkös lakásból oda költöznétek 2 kisgyerekkel?



2019. dec. 16. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ülj vonatra ami Pusztaszabolcsba megy és fura módon Százhalombattai régió után rögtön Bolívia következik .
2019. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer jártam ott, akkor is a cigány telep közepére jutottam.

Csoda hogy nem raboltak ki a brazilok...

Nézz körül jól a környéken, biztos vannak jobb részei is...😆

2019. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Van minden.

Ha olcsó házat találsz, ami kívülről szép, az fix, hogy a savanyúrét nevű helyen van.

Egyszer megnéztem egyet ott, kb örültem, hogy élve kijutottam.

Van normális része Ercsinek, de ettől még tonnaszámra találsz beduinokat rendelőben, oviban, iskolában...

2019. dec. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nem ajánlom. 10-15 évvel ezelőtt is átlag sztori volt, hogy lapáttal verték agyon a postást a cigányok, meg kb. minden durva sztori amit el tudsz képzelni. Azóta jobb biztos nem lett.
2019. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat a magyar nevű utcában találtam egy olyan házat aminèl jobb se kell. Felhívtam a hirdetőt rendes magyar beszèdű ember volt akitobbek kozt elmondta hogy 19 ève èpítette ès most a bank el akarja venni deviza hitel miatt. Ès jobban járnak ha ők adják el.

Az alapján amiket irtatok a franc se vágyik oda. De egy megnèzèst megèr. Legalább a következő házat nagyobb rutinnal tekintjük meg máshol.

2019. dec. 18. 19:06
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Csak nehogy az legyen, hogy idillinek tűnő környezet fogad, beleszeretsz, és azt mondod: hát itt nincsenek is olyan emberek, és megveszed.


Még ha így is lenne, egy rossz hírű településen lehetetlen eladni még egy jó házat is. Max megveszi a szomszéd pujája.

2019. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
De ezeken a településeken is, mint Ercsi vagy Örkény, elkelnek a 20-30 milliós házak is. És azon gondolkodom, hogy ha tényleg nehezebb az élet a kisebbség miatt, akkor ki veszi meg ezeket? A cigányok valószínűleg nem. De akkor olyanok, akik jobban ismerik a környéket, és tudják, hol normális a szomszédság?
2019. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a házakat általában a pesti panelból szabadulni vágyó emberek veszik meg. Egyszer elszakad náluk a cérna, és csak mennek mennek messzi földre, nem belegondolva hogy hová is vezet útjuk, majd belerokkannak a napi +1 órával tovább tartó bejárásba, ház körüli munkákba stb.


Az egy dolog, h jó szomszédságbna van a 20-30 milliós ház, de a cigányok attól még ott laknak pár utcányival lejjebb, és gondolom nem a putriba mennének lopni..

2019. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
86%

Sziasztok!

Lehet már nem aktuális a kérdés, a lényeg az, hogy én immáron 22 éve élek Ercsiben, és még élek, még sosem támadtak meg, sosem raboltak ki,soha nem loptak el semmimet az udvarról sem. .

Tény, hogy vannak zűrös részek, sok a roma, közülük is vannak az átlag felettiek akik rendesen dolgoznak, kulturáltak, és vannak az átlag alattiak akik persze lopnak stb.

Ha a Google Mapsen megnézed Ercsit, a Savanyú rét nevű részén az összes utcát illik lakhatasi szempontból elkerülni. A többivel nincs gond, főleg az orvosi rendelő és az iskola környéke, plusz a Dunapart ami ideális. Pl. :Arany János utca, Semmelweis utca, Fő utca, Bem,, Szent István, stb.

Van rengeteg bolt, saját pékség, kormányablak, iskola, több óvoda, éttermek stb.

Nem annyira veszélyes hely ez, ami itt megtörténik, az megtörténik minden más településen is. Itt viszonylag olcsók a kertes házak, és ha a gyerekeket nem is szeretnéd ide járatni iskolába, kb 10-15 perc busszal elérhető Százhalombatta, Érd, ott van Dunaújváros, és Budapest is csak 35km.

Ha valaki szeretne, írjon privátot és válaszolok minden kérdésre.

2020. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 flacko11 válasza:
100%

Sziasztok,



Jelenleg 2021-ben mi a helyzet Ercsiben? Párommal ház vásárlását tervezzük, lennének is konkrétak: Kárpáthy Jenő utca vagy Kispusztai út. Mik a vélemények? Milyen a város most? Esetleg az említett utcák környékei?



Nagy segítség lenne bármilyen info, köszönöm előre is!

2021. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!