Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túlzás heti 2x takarítani?

Túlzás heti 2x takarítani?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Nincsen semmi idegbaj amit le kéne vezessek, csak ilyenkor kint az udvaron nincs mivel szöszölnöm, nyàron meg elvagyok a növényekkel, rózsàkkal, sziklakertekkel.De nem vagyok hülye, hogy hidegben a semmiért kint legyek, így bent pepecselek.
2019. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg inkább a lányomra fordítom az időt, sikálás helyett. Van, hogy heti 1-2 olyan nap van, ha lazább a délutánja hogy edzés után még elmegyünk csavarogni, mert nálunk fontosabb a rá fordított idő! Nem tudom, hány évesed van, nekem pl alsós, de mi arra megyünk, hogy amikor csak igényli és nem kell annyit tanulni, akkor azt is hasznosan töltsük el.

Ha itthon lennék és nem lenne más dolgom, persze, én is 2x takarítanék, mert a délelőttökbe bőven beleférne. Ha meg nyár van és van időm, kiülök egy könyvvel a kezemben, hogy kikapcsolódjak. Mások vagyunk, más igényekkel. Te vagy az, akinek szuper otthon lenni mert teszel-veszel a ház körül, és kielégít, engem meg az, hogy elmegyek dolgozni, felveszem a lányom a suliba és pont :) viszont a saját csiszatolási mániádat ne vetítsd ki egy olyan kérdezőre, aki egy szobát rendben tart, nem hurcibál be ételt, és heti 2x takarít, de bezzeg te minden nap :)

2019. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

9 éves a lànyom, egyedül megy és jön suliból du. 1/2 4-kor.

A délutàn az övé, tàrsasozunk, kutyàval jàtszunk kint, együtt főzünk vagy sütünk, de napközben egyedül vagyok.

Tanulni nem kell vele, el is zavart màr elsős korában, de du. suliban megírjàk a házit.


Persze, ha nincs amivel koszoljon a Kérdező, akkor biztos elég heti 1x.

2019. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Ja, bocs, 2x.
2019. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ennyi! Nekem a szombat, neked a héten minden nap :)
2019. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Na ja. :)

Egyébként pontozzatok le, ma nagyon stílusos módjàt sikerült megtalàlnom annak, hogy ne dilizzek be.Iszok reggel óta!

Lehet, hogy inkàbb nekem kéne kérdést feltenni...

2019. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanis egész rohadt héten egyedül vagyok!

Pàrom reggel 6-kor megy, este 10-kor jön.

Ezzel az erővel élhetnék a lànyommal is kettesben...

2019. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy valami van, és azért ez a sikálás, kertészkedés, tennivalók. Nagyon sajnálom.
2019. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%

Igen...

Pàr hónapja nagyon bejött neki maszek melója, jól fizet oké (20.000/8 óra), csak az én tököm lett tele.

A kertészkedést szeretem, imàdok kint lenni.

Meg csinàltunk kis konyhakertet, baromi jó saját paradicsomot enni, sajàt borsóból levest főzni. :)

Olyan csend van a hàzban mint egy patológiàn.

2019. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Munkán nem gondolkodtál? Lehetséges, hogy jót tenne, ha emberek közt vagy!
2019. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!