Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túlzás heti 2x takarítani?

Túlzás heti 2x takarítani?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, én is 2x szoktam.
2019. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ, mennyire és hányan használjátok a lakást és mennyi időd van takarításra.

Egyedül élek, alig vagyok otthon, heti egyszer nagytakarítok, de a fürdő, konyha felmosása napi rutin.

2019. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a feleségemmel 1-2 hetente takarítunk, de persze kaja után letöröljük az asztalt, szükség szerint felseprünk, akár fel is mosunk, de ez ritka. Fürdőben ha kipocsolunk szintén feltöröljük. De konkrétan takarítani se időnk se energiánk nem lenne heti 2x, meg felelseges is, ha nem bent esztek meg dobálóztok a kajával például.

Volt mondjuk sötét bútorunk, na azt lehetett volna naponta is törölgetni.


Szóval attól függően, hogy mit fed le nálad a takarítás szó, én túlzásnak érzem.

2019. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja, és arról nem beszéltem, hogy van-e háziállat otthon, vagy gyerekek. Mert akkor lehet, hogy sűrűbben kell persze. 3-as voltam.
2019. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Saját szobámat,egyedül használom,nem eszek bent,nem viszek be kaját
2019. febr. 15. 16:05
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Na babàm, én egy 120 nm-es hàzat tartok rendben, plusz a 40 nm-es teraszt, de én mindennap takarítok.

Seprűt nem hasznàlok, mindennap porszívóval végigmegyek a házon, majd felmosok, kint a teraszt lesöpröm, nyàron naponta felmosom.

Heti egy takarítás szerintem kevés.

2019. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kedves utolsó, hogy minden nap rád szakad a szabadidő, de másra nem feltétlen.
2019. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

Most itthon vagyok, de mikor dolgoztam, akkor is megvolt ez.

Sőt, akkor is főztem minden màsnap.

És nem papírt tologattam egy irodàban, hanem fizikai munkàt végeztem, de a rendhez és tisztasàghoz ragaszkodom!


És igen, így kapkodnom nem kell, hogy itthon vagyok.

Ez most jobb mindhàrmunknak.

2019. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg nincs meg, és ettől még nem esz meg a retek. Heti 1 nap, a szombat a takarítós nap, mert minden nap, ahogy 5-re hazaérünk, a lányom leül tanulni, én addig az előző napi ruhákat vasalom, hajtogatom, mert minden nap mosok, háztartási gépekkel nem zavarom. Aki leesik, felveszem, lecseppen, feltörlöm. Vacsora után mosogatás, rendben van minden.

A mindennapi takarítás szerintem annyira nem nagy erény. Inkább azt jelenti, hogy levezeted a napi idegbajt.


Kérdező! Nálam a heti max 2 takarítás a normális. Szerintem nem gáz. De a mindennapi csiszatolás az az.

2019. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A mosógép pedig akkor megy, amikor végzett a tanulással, amikor lefekvéshez készülődöm, akkorra végez a gép és teregetek, másnapra szárad. Kimaradt.
2019. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!