Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kollégiumba költöztem. A...

Kollégiumba költöztem. A takarító holnap jonne takaritani. Hogy adjam a tudtara hogy 10. 00/11. 00ig kb alszom?

Figyelt kérdés

Ma dolgozom.

Egyetemet kezdtem, de mellette diakmunkat is vallaltam. Ma 22.00ig (max 22.30ig) kell maradnom, plusz mire hazaerek kb 23.30


Letusolok, eszek stb stb


Kb 1.00 vagy 2.00 kerulok agyba.


10.00ig delelott szeretnek aludni.


Viszont en hetvegen koltoztem ide es elottem laktak a szobaban.


Elegge koszos volt

. De felsepertem es felmostam, leporoltam stb hetvegen. A takaritonő a kikoltozott szobakat csak keddenkent takaritja. En mondtam az ugyintezonek hogy majd szolok kedden ha kell takaritas.


Takaritonő nem tudni mikor jár a koliba: van hogy reggel 7.00ra van hogy 8.00 van hogy 12.00 van hogy 16.00.


Holnap oram csak delutan van.


Nem akarom hogy 10.00 elott zavarjon

Higy kitakaritana- egyreszt mivel a melo 85%at megcsinaltam , masreszt szeretnek pihenni, ma 12 oraztam... holnap delutan oraim lesznek.


Irjak ki vmit az ajtomra h ne zavarjanak vagy barmi ilyen?


A portan nem irtam fel listara a nevem vagy semmilyen papirt hogy " x. Szamu szobat takaritani kene"

Az ugyintezo megjegyezte a szobaszamom, tudja fejbol (nem sokan koltoztek most be)



Szerintetek tegyek ki vmi papirt azajtomra hogy 10.00 elott ne zavarj?


Mar most hullafaradt vagyok pedig veget se ert a melo - most epp szunetem van - es a takaritasmeg hatravan, munkafelulet stb szemet.



Mit tegyek hogy ne zavarjanak holnap delelott?


2019. febr. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs azon az ajtón zár, vagy mi?
2019. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez ekkora problémát okoz, hogy egyszer nem tudsz 10-11-ig aludni, akkor szerintem a kollégium nem neked való :)

Írd ki az ajtóra, hogy takarítást 10:00 után kérünk, és kész. Ennél többet nem nagyon tehetsz.

(Illetve igen, felbérelsz valakit, hogy reggel 8-tól 10-ig ücsörögjön az ajtód előtt egy megbeszélt összegért - már ha találsz ilyet -, de ez pénzbe kerül, nem tudom, mennyit engedhetsz meg magadnak).

2019. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kolinak gondolom van szabályzata, ez nem egy szálloda, akkor mennek takarítani, amikorra be van ütemezve, nem fognak a kedvedre ugrálni.

Írd ki az ajtóra, hogy nem kérsz takarítást, gondolom feleslegesen nem megy a saját idejét húzni. Bár ha számonkérik rajta, akkor meg nem foglalkozik vele, akkor ez van.

2019. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!