Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kerámia (tűzhely) lap kaparót...

Kerámia (tűzhely) lap kaparót lehet-e boltban is (nem csak neten rendelni) venni - s ha igen, hol keressem (Győrben)?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Müllerben biztosan lehet venni, én is ott vettem. De láttam már a Kikben is és nem rég akciós volt talán az Aldiban, vagy a Lidl-ben is. Párszáz forintos tétel.
2018. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! - Tudom, hogy nem drága, mert a neten megnéztem - és csak internetes rendelésben találtam, s nekem (remélem) hamarosan (ha nem is kell)(használni) - de fontos lesz, hogy kéznél legyen.
2018. dec. 17. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam az Aldiban 500 Ft-ért, 3 pót penge is volt hozzá. Igaz, az ország túlsó végén...
2018. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem győri vagyok, vidéki kisvárosban élek. Nálunk a rossmannban is van.
2018. dec. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy penge meddig elég - hányszor lehet használni- v. általában minden főzéskor (v után) kell működtetni?
2018. dec. 20. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet-e egy pengét tisztítani és újra felhasználni (vagy 1 használat után kidobandó)?
2018. dec. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!