Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosassal kapcsolatban tudnatok...

Mosassal kapcsolatban tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Oarom es sajat ruhaimat egyutt mosom. A ruhakat 40 fokon szoktam mosni(a fehernemukkel egyutt). Szoktam csinalni (kb 2 havonta) egy ecetes mosast 90 fokon, mert a ruhaknak allott viz szaug szokott lenni egy par mosas utan. Szerintetek mit csinaljak, inkabb a parom poloi szoktak ilyen szaguak lenni, es a munkas poloi katasztofalisak mosas utan, van amikor ketszer kell kimosnom, hogy fel lehessen venni(azoknak kicsit durvabb anyaguk van mint a sima felkapos poloinak). Amugy a munkas poloi gallerosag es a galler alatt is nagyon budos szokott lenni, hiaba ugy van kiteregetve, hogy nincs behajtva. Tudtok valami tanacsot adni? Arra is gondoltam, hogy rossz a polok anyaga, de az osszese? Es ezzel mit tudok csinalni. Sot legutobb eszrevettem, miutan megszaradtaj, hogy a polok honaljanal rendesen ereztem a dezodorja illatat, de nem ugy, hogy az oblito mellett, hanem mintha akkor vette volna le. Nem mosok egyszerre sok ruhat. Igaz, hogy fehernemuvel egyutt mosom de konyirgom ti szetvalogattok mindent? Esetleg kulon mossatok a sajatotokat es kulon a parotok cuccat? Eleve nem is szivesen mosnek kulon, mert a munkas polot kb 2 naponta mosni kell, szep lenne ha csak ket polot meg ket zoknit tennek a mosogepbe. Ha meg osstevarnak csak az o vagy csak az en ruhaimat, hat varhatnek vagy masfel hetig. Valami tanacs? Hasznaljak ecet helyett inkabb valami vizkooldot?

Elore is koszi.


2018. jún. 11. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Kezd elegem lenni belőled!

Olvasd már el, hogy mindent egyben mos, a színekre nem tér ki!

Én leírtam - megfelelő információ hiányában - hogy hogyan célszerű mosni, TE kötözködsz és TE szeretnél valamiről kioktatni, amit te sem tudsz, mert nem írta.

Légy szíves szakadj le rólam, annak ellenére, hogy kedvenc gyakoris elfoglaltságod mások hozzászólását bírálni, de ezt trollkodásnak nevezik és a szabályzat tiltja!

Én befejeztem!

2018. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, erre tenyleg nem tertem ki, de termeszetesen a fehereket semmivel nem mosom ossze. Emiatt nem kell vitazni.
2018. jún. 18. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!