Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Frissen mosott felsőkben...

Frissen mosott felsőkben miért marad meg az izzadságszag?

Figyelt kérdés

Ariel mosószert (folyékony) és öblítőt is használok, általában 40 fokon mosom a ruhákat.

Nem vagyunk izzadósak, de kb. 2 hónapja észrevettem hogy a frissen mosott ruhákban benne marad az izzadságszag (hónaljtájon). Áztassam elő? Több mosószert nem tudok már beletenni, mert nagyon felhabzik mosás közben.

Mit tehetnék ez ellen? természetesen használunk izzadásgátlót.


2018. jan. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az izzadásgátlót természetellenesnek tartom, én nem használnám. Mossál magasabb hőfokon és cserélj mosószert, ha az nem használ.
2018. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
szerintem túl sok mosószert használsz, és emiatt nem tud hatékonyan mosni a mosógép. 40 fok az bőven elég, magasabb hőmérsékleten nem is szabad mosni a legtöbb ruhát.
2018. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A sok mosópor rossz, kis foltokban kiülhet a ruhán. Szerintem kézzel egy kicsit elő kell mosni a problémás területeket, nyak, kézelő is ilyen (valószínűleg a desodor egy kicsit "rögzítí")
2018. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt időnként magát mosógépet is kitakarítani, mert a beleszáradt mosópor, öblítők is egy idő után büdösek. Ezt megoldható ha üresben elindítod a mosógépet úgy, hogy ecettel mosod át (vagy lehet kapni mosógép tisztítót amit szintén bele kell önteni a mosó dobba, és üresben elindítani a mosást) Majd a ruhákat előmosással mosd. Akkor jó lesz.
2018. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Az izzadsággátló lehet a ludas. Párom full pamut pólói a legrosszabbak. Keményre tud benne száradni a deo. Áztasd be a ruhákat előtte. Ha újfajta mosógéped van, akkor azok elég kevés vízzel mosnak, válts programot, vagy öntsél hozzá még plusz vizet.
2018. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Az eddigi válaszokhoz talán már csak annyit lehet hozzátenni, hogy sose tömd teli a mosógépet mert akkor nem tud lötyögni benne. Akkor meg nincs rendes vízmozgás sem belül. Egyszer akár ki is mérheted ami az előírt neki. Ja még egy. Sajnos előfordultak már mosópor hamisítások. Inkább ne vegyél ilyenolyan helyen hanem valami megbízhatóbb üzletben. Belül abból látszik hogy nem csak a mosópor jellegzetes szemcséit látni hanem só kristályokat is. Azzal hígítják.
2018. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
deóból szerintem ne használjatok zsíros stiftet. a mosás meg hatékonyabb, ha a ruhákat is szellősebben rakod, azaz nem tömöd tele a gépet. én perwollt használok, jobb érzés, mint port, ami volt, hogy nem oszlott el rendesen.
2018. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!