Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok egy része miért jár...

A lányok egy része miért jár nyaranta olyan nagy kivágású felsőkben, hogy a mellük felső része simán kint van belőle?

Figyelt kérdés
Ha meg odanéz egy fiú, sértődötten néznek rá vissza, vagy idegbetegen elsietnek a helyszínről.

2016. jún. 25. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
mert ez tetszik nekik. mi közöd hozzá? nem mindenki azért öltözködik úgy, ahogy, hogy kiéhezett idegenek gúvadt szemekkel bámulják.
2016. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Mert meleg van és nem járhatnak kabátban. És azért mert szégyenlős vagy van csávója.
2016. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Én bármit is veszek fel, azért van mert nekem az tetszik. Az meg ha bámulnak bunkóság és nagyon zavaró.
2016. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

A lányoknak is lehet melege. :/ Én is fel szoktam venni kivágott felsőt,meg nyáron vékony átlátszót is,de aozkban is a kipusztulás veszélye fenyeget.

Ettől nem tartom magamat ribinek,és egyébnek. (Szerintem az sokkal rosszabb,amikor valaki nem tudja felfogni,hogy nem kell a strandon a push up A-s bikinifelsőbe belenyomorítani a Bs melleket,mert abszolút nem néz ki jól,meg elfogadhatóan sem. Vagy keveset takarós alsóból is a legkisebb méret...)

És amúgy szerintem ezért a lányok nem néznek sértődötten a fiúkra,hacsak nem azt bámulják kiguvadt szemekkel. Az viszont nagyon nagy parasztság.

2016. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
a lányok nagyrésze? én meg inkább kevesellem! többen is járhatnának még jobban kivágott felsőkben ;)
2016. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Egyrészt meleg van, másrészt meg azért, mert kint van, nem jelenti azt, hogy a férfiak tárgyként kezelhetik. Tessék felnőni, és túltenni magunkat a 11 éves kori "uhuhuhhúúú, cicik" fázison, mert gázak vagytok, srácok.
2016. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell megsértődni a nőciknek, amit kiraknak azt nézni is fogják. Pontosan tudják hogy megnézik a palik a formákat, csak játsszák az álszentet mert nem mindig az nézi meg aki nekik is tetszik. Ha olyan bámul akiért ők is odavannak, mindjárt nem hiszti van hanem zavart mosolygás és a "szólíts már le!" nézés.
2016. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Suneshinedoll megint jól mondja.

Amúgy én pl azért, mert úgy érzem jól magam, ez tetszik.

Nem sértődöm meg azon, ki nézi, mert szimplán nem érdekel :D

2016. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nah, megint a jól bevett "nem a férfiaknak teszem ki csöcsöm-seggem-mindenem, hanem mert nekem ezek a ruhák tetszenek" szövegelés...:D Nem a f***t nem, csak ahogy már mondták előttem, sokszor nem azok nézik meg a portékát, akiknek ki van rakva. Aztán jön a durci, hogy rá mertél nézni a totál kilógó domborulatokra.:D
2016. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

11:51, már ők maguk is elhiszik hogy nem a férfiakért pakolnak a kirakatba. Ezért játsszák a dívát amikor valaki nézi őket, mintha ők dönthetnék el hogy ki nézheti meg a kirakott testrészeiket és a bámészkodó a hibás abban, hogy nem csukja be a szemét. XD

Ha nem az lenne a cél, akkor olyan nyári ruhát vennének fel ami nem mutat meg mindent. Rengeteg ilyen van, csak akkor a félf#szú kutya se nézne rájuk és lemenne a kis egócskájuk.

2016. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!