Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok egy része miért jár...

A lányok egy része miért jár nyaranta olyan nagy kivágású felsőkben, hogy a mellük felső része simán kint van belőle?

Figyelt kérdés
Ha meg odanéz egy fiú, sértődötten néznek rá vissza, vagy idegbetegen elsietnek a helyszínről.

2016. jún. 25. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek tisztában kell lennie azzal, hogy amit kirak, azt nézni is fogják. Akkor pedig ne hisztizzen.

Én is nő vagyok, megtudnék pusztulni ezekben a melegekben, ujjatlan felsőket hordok, nagyobb nyakkivágással, mégse látszik a dekoltázsom. Nem lesz attól kevésbé melegem, ha kirakom a berendezést. Volt egy osztálytársam, tél közepén is olyan mélyen kivágott felsőkben járt, hogy a pushupos melltartója is látszott.

2016. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
10-es: az utolsó vagyok. Igazad van. Nem kell ahhoz kirakni ami van, hogy megnézzék, ugyanis én sose pakolok ki semmit, szimplán csinosan öltözök fel és mégis megbámulnak. Pont azért mert csak sejtetek, de takarok.
2016. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akarják mutatni, mert az örömet okoz nekik, hogyha látják, hogy szépek, és kapnak dicsérő tekinteteket, pillantásukat; de aztán meg ha valakinek már feltűnően gúvad rá a szeme, az már idegesíti, frusztrálja is talán őket; és ez lehet, hogy csak ilyen jelzés nekik, hogy, okés, most már fejezzék be a bámulást, mert az már zavaró, ha majd kiesik a szeme. De szerintem a pasiknak rakják ki, hogy mutassák, hogy ők milyen jó nők, mert kifelé azt kell sugallni, mert ha látszódik , hogy kívülről is dekoratív, akkor pl könnyebb pasit találni, esetleg már a pasijuknak, akivel járnak, neki öltözködnek így, vagy a többi nőnek akarják mutatni esetleg, hogy milyen bomba formában vannak, hogy milyen csinosak, meg esetleg tényleg az irigykedős pillantások is növelhetik a kis egójukat; de ha nem venné számításba, hogy nézhetik is; vagy hogy is akartam má írni, na szóval szerintem az ilyen megjátszott csodálkozás lehet, meg hogy kifelé bosszankodni kell, mert ez ilyen klisé, ezt így szokás, de különben meg ez csak színlelt, mert igazából örülnek neki, ha bámulják, azért vesznek föl direkt olyan pólót, különben vehetnének tök másmilyent is, ha nem lenne céljuk, és igazából is zavarná őket a bámulás. Szóval szerintem az csak megjátszott, pontosan tudják, amielőtt fölveszik azt a ruhát indulás előtt, hogy meg fogják nézni őket.
2016. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok.

Most olyan hihetetlen, hogy valakit nem zavar, ha nézik? Nézzenek, nézni szabad, azért van a kirakat is. És akkor mi van? Senki nem hal bele :D

2016. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Okok:

- divatos

- tetszik nekik

- 35-40 fokban az ember megprobal bizonyos erkolcsi hatarokon belul tobb testajat csupaszon hagyni,amit maskor nem tenne csak azert h kevesbe legyen melege

2016. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha én kipakolom a melleimet, akkor tudomásul kell vennem, hogy a pasik meg fognak bámulni! Aki ezzel nincs tisztában, az ne pakolásszon ki semmit, csak aztán ne sipákoljon hogy rá sem néznek!:)

Akik megbámulnak azok meg nem feltétlen bunkók: a pasiknak a mell szexuális ingereket sugároz, és ők így működnek, ez van beléjük kódolva!

2016. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Az semmi. Van akinek a bimbije is félig kint van. Nekem tetszik, s nem szoktak gyilkos fejet vágni ha lebukok!
2016. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Scav ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel, milyen fejet vág. Ki van rakva a mell, így megbámulom. Nem törvénybe ütköző dolog. Néha sikerül észrevétlenül, néha nem. Nem is érdekel, hogy lebukok-e. Van, hogy jól jön ki és összemosolygunk, máskor meg durci.
2016. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!