Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi öblítőt használhat az,...

Mennyi öblítőt használhat az, akinek erősen illatoznak a ruhái?

Figyelt kérdés

Én 1 kupaknyi öblítőt adok a ruhákhoz, illatosak lesznek ugyan, de csak közelről szagolva érződik.

A párom mikor még otthon lakott és az anyja mosta a ruháit, mikor eljött hozzánk és nálunk volt, utána az egész szoba öblítőtől illatozott, neki is erőteljes öblítő illata volt. Van egy kollégám, neki is erősen illatoznak a ruhái, az irodában öblítő illat van, illetve a kabátja hétvégén kerülhetett kimosásra, de még tegnap is mikor mellé raktam az enyémet, az enyém is teljesen átvette az övéről az öblítőillatot és olyan, mintha az enyém is ma lett volna mosva. A párom anyja Lenort használ, a kollégám is Lenor Spring illatú - én is azt használok, így felismertem - , így az se lehet, hogy valami speciális öblítőt használnak, hanem az állhat a háttérben, hogy nagyobb mennyiséget használnak. De vajon mennyi kell, hogy így illatozzon egy hét után is?


2017. dec. 22. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Milyen mosószert és milyen öblítőt használtál régebben?

2018. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!