Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szeretsz mosogatni?

Szeretsz mosogatni?

Figyelt kérdés
Napi 20-25 perc megy el vele.
2017. dec. 17. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, ha üres a szárítótálca, akkor szeretek.

Van mosogatógépem is, de pl az ki-bepakolni utálom. De általában használom azt is és mosogatok is rövidet minden nap. 4-en vagyunk a családban, úgyhogy muszáj.

2017. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem.
2017. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Imádok mosogatni, Már gyerekkoromban is odatoltam egy hokedlit a mosogatóhoz, és "vizeskedtem" :) Később laktam olyan helyeken, ahol mosogatógép volt, az nem tetszett. Amikor épitkeztünk, direkt kikötöttem, hogy ne legyen mosogatógép :)Annyira hálás és könnyű munka!
2017. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok, mégis szeretek mosogatni. A feleségem a mosogatógépet imádja. Nem tagadom, tökéletes csillogóra mos.

..de én is!


persze nem mindegy, mekkora a mosogató, mekkora mellette a csepegtető-szárító..

2017. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek, de csak magamra mosogatok, így közel se napi 20-25 percem megy el erre. Kb 2-3 naponta 5-10 perc... Ha egyszer lesz családom meg sok pénzem (ezekre külön-külön sincs sok esély, nemhogy együtt), akkor lehet, hogy veszek mosogatógépet, mert állítólag anyagilag megéri.
2017. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán szeretek, de még mindig jobb, mint géppel mosogatni. Van gépem is, de legtöbbször csurgatóként használom. (Kimértem, hogy sokkal több áramot fogyaszt, mintha kézzel mosogatok.)
2017. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én igen :) olyan jó érzés, amikor szép tiszták lesznek az edények.
2017. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó dolog a mosogatógép szerintem, bár 2 főnek fölösleges, és panellban el sem fér nagyon. Ha 8-10 családtag vacsorázik egyszerre, mint a nagyfilmeken, akkor kifejezetten jó.
2017. dec. 17. 17:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Utálok, úgyhogy azonnal vettem mosogatógépet, amint tehettem.:-) 4-en vagyunk, és bőven megéri.
2017. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajongok érte, de zokszó nélkül megcsinálom, úgysincs más választásom. Naponta egy-másfél óra is elmegy rá (részben a lassúságom miatt), hasznosabban is tudnám azért tölteni ezt az időt, de egy mosogatógép legfeljebb a folyosón férne el, aminek valószínűleg nem igazán örülne az emeleti szomszéd.
2017. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!