Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhateregetés-hajtogatás az...

A ruhateregetés-hajtogatás az őrületbe kerget, rabszolgának érzem magam. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk, két felnőtt, két kisgyerek. Ha naponta nem indítom be a mosógépet, kimásznak a szennyesek már a kosárból. Én minden házimunkát szívesen elvégzek, de ruhát teregetni, és aztán leszedni, hajtogatni, helyére tenni egyszerűen annyira nem szeretek, hogy néha besokallok, és egy hétig nem mosok inkább. Aztán csinálhatom naponta kétszer, hogy legyen mit felvenni.


Nem vagyok lusta máshoz, port törlök, minden nap megy a porszívó valahol, főzök, mosogatok, kádat sikálok, és WC-t, bármit, csak ez ne kéne.


Van ötletetek, hogyan tehetném könnyebbé, gyorsabbá az egészet?


(A vasalást meg sem említem, az már végképp nem fér bele, csak amit nagyon muszáj, mielőtt felvennénk kivasalom)


2017. dec. 11. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Vagyél egy szárítógépet. Nem kell teregetni, leszedni és vasalni. A hajtogatást és pakolást nem lehet megúszni.
2017. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha van elég hely a szekrényben, amit tudsz, tegyél vállfára, egyrészt könnyebb és gyorsabb, mint hajtogatni, másrészt nem gyűrődik a ruha, főleg ha szárítógépben szárítod.
2017. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem szárítógépem van. Nagyon szeretem. Nincsenek porcicák, mert összegyűjti a szöszt is, ami kijön a ruhákból száradás közben. Ha az ember azonnal kiveszi a ruhát, amint megszáradt, nem gyűröttek a holmik. A hajtogatást így sem lehet megúszni, de egy kör munka így is kimarad. (Nekem B energia osztályú szárítógépem van, de nem emelkedett számottevően a villanyszámla)
2017. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekunk van egy vendeghazunk, ott szoktam szaritani a ruhakat, de most lehoztam egy szaritot, mert sar van, csuszik es nem szivesen megyek fel (domboldalra epult a ket haz). Most a gyerek szobajaban van a szarito, minden nap megy a mosogep, minden 2. oraban van szelloztetve, hogy ne peneszedjunk a paratol. A heten agynemut is mostam es foltot is kell pucolni🤣Most is van meg egy adag a gepben, de 8 utan mar nem csinalok semmit..nem vagyok rabszolga es en is utalom a hajtogatast. Nekem egyebkent a kedvem az anyai igazsagok videok hozzak meg. Egy Fro-ban elo anyuka takarit, foz stb . Nezd meg, sokan szeretik, na o tenyleg tud..es motival :)
2017. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!