Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosószer vagy por vált...

Melyik mosószer vagy por vált be nektek?

Figyelt kérdés

5 fős család közösségbe járó 3 gyerekkel, folyamatosan rengeteg ruhát kell mosnom. Már használtam minden félét, régen bevált a Tomi de mostanában egyik sem. Ariel, Persil,Tomi,Perwoll, mindent veszek mikor mi akad a kezembe de egyszerűen nem találom meg AZT ami tényleg jó és újra meg azt vehetem. Használtam már port, kapszulat,folyekonyat és egyik sem az igazi. Az egyik színes ruhahoz való kapszula mire elfogyott azt vettem észre fakulnak a színes ruhák színei. A másik fehérhez valoval hiába mosom a gyerekek zoknijat ne lesz fehér.

Áztatni nem

Mindig van idom és hangulatom de mostanában csak az válik pedig be ha Sanitol porba aztatom pl a zoknikat és utána mosom ki.

Nincs valami tuti ötlete valakinek???



2017. szept. 6. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Ariel, Persil bevált, bár én nem kapok szívinfarktust, ha nem lesz fehér a zokni.
2017. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Persil folyékonyat használok. De a komolyabb foltokat hipoval vagy mosószappannal tudom csak kivenni egy kis áztatás után. Nem csak a mosóporok sz*rok, hanem a ruha anyagok is olyan újra hasznosított szálakból vannak, amik nem tiszták, vagy nem jól tisztíthatóak.
2017. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont a persil kapszula színes verziója koptatta meg a színes ruhákat. Majd egy dobozzal elfogyott mire rájöttem hogy attól van.


Arra gondoltam hátha van itt valaki aki talált akar egy bolt saját márkás tetmékét amit még nem rontottak el és valóban a színes színes marad a fehér meg fehér és tiszta lesz.


Én se kapok agybajt ha a zokni nem vakit de azt utalom ha a fehér trikok pólók nem szépek.

2017. szept. 6. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta a Lidl sajátmárkás folyékony mosószerét használom, teljesen jó. Nincs fakulás tőle. Esetleg próbáld ki.
2017. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mostanában tértem át a Tomiról a Surf-ra. Szerintem jobb.
2017. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a LIDL saját márkás folyékony mosószerét használom, azt ami kissebb flaklnokban van. Nekem bevált és az illata is jó.
2017. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!