Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossak szépen?

Hogyan mossak szépen?

Figyelt kérdés

Mosógéphez értek nagyjából

Piros és fekete feher mintás pólót lehet egybe mosni ?

Illetve mit hogy mossak ?


2017. aug. 14. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szín szerint 4 csoportba osztom a ruhákat:fehér, világos színes, sötét színes, fekete és nagyon sötét ruhák. A fehérhez fehérhez való mosóport használok, a színesekhez színesekhez való mosógélt, a feketékhez fekete ruhákhoz való mosógélt. A színesekhez emellé színfogó kendőt is teszek mindig. Nem spórolok sem a mosószerrel sem a mosási idővel. (Sötéteket és színeseket 2-2,5 ürás programon, fehéreket 3,5 óráson mosom.) Ariellt használok és Lenort, illetve a feketékhez Perwollt. Minden 40 fokon megy. Sokan megjegyezték már, hogy szépek a ruháink.
2017. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 2 csoportra osztom. Fehér - Színes.

A törülközőt,ágynemű huzatot,lepedőt 60 fokon mosom. A többit 40-en.

Ha már régi a piros póló, és nem ereszti a színét, akkor nyugodtan mosd egybe a fekete-fehérrel. Bár ha a fehér túlsúlyban van a feketével szemben, akkor mehet a fehérekhez is.

2017. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha az alapszín a fekete, akkor színesbe vele :D
2017. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj színfogó kendőt, én a Dm saját márkás színfogóját használom és nagyon hatékony, tényleg működik.
2017. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyag szerint is csoportosítani kell, nem csak szín szerint. Egy kasmír, egy lenvászon, egy gyapjú nem mosható csak úgy, szín szerint elválasztva, 40 fokon ...
2017. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem a én sportom ...18/F

Köszönöm a segítséget !

2017. aug. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!