Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 100 % gyapjútöltetes paplant...

100 % gyapjútöltetes paplant ki lehet mosni gépben? Természetesen gyapjú programon gondoltam.

Figyelt kérdés
A címkéjére rá van rajzolva, hogy nem mosható, de olyan sok embertől olvastam már, hogy kimossa a 100 % gyapjú takarót. Egyébként egy egész bögre kávét öntöttem rá, ezért kellene valamit kezdenem vele....
2010. máj. 11. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A cimkén nem véletlenül van az hogy nem mosható
2010. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már többször is kimostam,gyapjú programon,alacsony hőfokon,és semmi baja nem lett.
2010. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyapjú pulóver összement, mert megfeletkeztünk a gyapjú mosószerről. Csak 20-30 fokon, és gyapjúmosószerrel. Viszont az lehet hoyg túlhabzik. De: Kádban mosod, gépben öblíted. Hideg, langyos(max 30°C) vízben!
2010. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is kimostam a gyapjútöltetes takarómat mosógépben gyapjúprogramon gyapjúmoszószerrel. A végeredmény az lett, hogy a töltet összement, összecsomósodott a huzatában. :(
2010. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!