Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen módszerrel használjá...

Ti milyen módszerrel használjátok a WC kefét?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de nagydolog után:

1. Wc lehúzása, és még a folyó vízben elkezdtek sikálni, majd a nyílásnál leöblítitek a kefét.

2. WC lehúzása, de megvárjátok, amíg lemegy a víz, és csak utána kezdtek sikálni. Közben esetleg a lefolyó vizébe mártogatjátok a kefét. Majd itt is a kefe öblítése a végén.


2017. jan. 28. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzom a WC-t és megtekintem, hogy maradtak-e szarcsíkok utánam. Ha igen, akkor levakarom, majd lehúzom a WC-t mégegyszer, beletartva a WC-kefét a vízsugárba és megmártogatva a nyílásban, hogy ne maradjanak szardarabok a kefe szőrei között, melyek a WC-kefe tartóba visszatéve szabadon árasztanák bűzüket.
2017. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én WC-papírt teszel bele kakilás előtt, és soha nem kell pucolni.:)

Csak nagytakarításhoz használom a WC-kefét.

2017. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy az első írja :-)
2017. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. a fele víz lefolyásakor már látni, hogy marad-e barna folt a porcelánon.

Ha igen, akkor elengedem a lehúzót, kézbe veszem a kefét, és a folyó vízben gyors mozdulatokkal lesikálom, aztán ameddig még jön a víz, a folyó vízben öblítgetem, úgyis csak a szőrszálak vége kenődhet össze. Olyan anyagból készül, amihez nem tapad hozzá különösebben a sz@r. Nem szokott piszkos maradni a kefe.

2017. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehúzom a ganét, ahol maradtak csíkok arra rakok papírt majd a kefe segítségével letörlöm, lehúzom majd egy kis domestost a kefére és áttörlöm a wc-t

a kefét legalabb heti egyszer domestosos vízben áztatom

2019. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!