Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tehetek, hogy ne fogjon...

Mit tehetek, hogy ne fogjon össze mindent a ruhám?

Figyelt kérdés
Augusztus végén vettem a New Yorkerben egy hasított bőr szerű felkapós fekete felsőt. Mostanában kezdtem el hordani, de olyan szinten fog, h a géllakkozott körmöm is fekete lett. Tehetek ez ellen valami vagy dobjam ki? Ilyen állapotban esélytelen hordanom.
2016. okt. 4. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosás nem segített rajta? Amúgy aztasd ecetes vízben. Megkoti a színeket.
2016. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszavinni és kérni az árát. (bár ez nem válasz a kérdésedre, csak javaslat)
2016. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A blokkot sajnos kidobtam, eszembe sem jutott, h bármi problémám lehet vele, még nem jártam így soha.

Használat előtt kimostam, de akkor nem tűnt fel, h fog. Az ecetes áztatás nem fogja kiszívni a színét? Kipróbálom ezt, köszi az ötletet.

2016. okt. 9. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
OFF: Tudom, eső után köpönyeg: Soha, semmilyen blokkot ne dobj ki, még az élelmiszerest sem. Nekem egyszer pl.ezért sikerült visszaszereznem 1600 Ft-ot. Ugyanis otthon jöttem rá, hogy nem akciósan adták a polcon úgy hirdetett kávét. Visszarongyoltam, kiderült, hogy előző nap lejárt az akció, de mivel elfelejtették levenni az akciós árat, szó nélkül visszaadták a különbözetet. ON
2016. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, az ecet megköti a színeket. Ruhafestes után is ezt kell csinálni.
2016. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!