Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 év után a család miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után a család miatt elveszni látszik a szerelmem, mit tehetek? Megtettem mindent.

Figyelt kérdés

3 évig boldogok voltunk, utána körülbelül 2 hónappal ezelőtt a nővére és az anyja akik kis korában amúgy bántalmazták de úgy néz ki 3 év alatt ezt elfelejti, teleültették a fejét kételyekkel és hazugságokkal majd gyakorlatilag helyette küldtek el.

Tudták, hogy mi fog felidegesíteni, megkérték, hogy titokban csináljon valamit, és vigyázzon mert bántani fogom miatta.

Én azt hittem megcsal, ezért sokat veszekedtünk, kiabáltam. Később tudtam meg mi történt. A lány azt mondta nem akarja folytatni. Elküldött. Látszott, hogy nem határozott a döntése, de a családja mögé állt, az anyja rendőrrel kezdett el fenyegetni a nővére meg egyszerűen rászállt a páromra és nem hagyta mentálisan felszabadulni.


Most itt vagyok egy hete egyedül, apámnál, és elveszítettem a társam, akit szeretek. Már az öngyilkosság és a céltalan mediterrán zarándoklat is megfordult a fejemben. Az, hogy eltűnök.

A lány nem akarja, hogy visszamenjek, bár még a holmimat sem adta vissza, pedig a szakítás elején azt ígérte egyenként elhozza, most már szinte be sem engednek a lány pedig szabadkozik, hogy nem ér rá.


Én hamisan abban reménykedek, hogy nem tudott még dönteni, de nem tudom...


Ennek vége, ugye?

3 éven keresztül csak védtem az önző, bántalmazó, elnyomó családjától, most pedig hozzájuk menekül a valóság elől.


2015. szept. 10. 06:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És ha oda megyek hozzá, akkor "ne zaklassam" azt mondják, az anyja elküld. Nem tudom megközelíteni és rá van a kapcsolat kényszerítve arra, hogy idővel elfelejtsük egymást. Ezt így tervelte ki a gonosz nővére. Beleégetve azokat a sebeket amiket nem tudtam már begyógyítani.
2015. szept. 10. 06:15
 2/11 A kérdező kommentje:
És igen, mutasd csak meg a szerelmemnek, hogy minden reggel kiírom ide ezt a kérdést. Mondd el neki mennyire szánalmas vagyok, hogy még mindig szeretem, és lehet, hogy meg is fogok halni érte. Mert téged soha senki sem fog így őszíntén szeretni.
2015. szept. 10. 06:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez már beteges amit csinálsz.
2015. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3 év után szerintem nem beteges küzdeni érte, de mindegy....

Én őszíntén szerettem. És ha majd te is őszíntén szeretsz valakit és odaadod neki az életed (de te soha nem fogsz) akkor te is küzdenél érte, ameddig csak lehet. Furcsa egy világban élünk, hogy az igaz szerelem a betegség, a félredugás ivás, drog és cigi pedig normális dolgok, ugye?

2015. szept. 10. 07:00
 5/11 A kérdező kommentje:
TUdod én bármelyik nőt megkaphattam volna, de őt választottam.
2015. szept. 10. 07:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd.

Kiderült már pár kérdéseddel ezelőtt, hogy a hiba a te készülékedben van.

Én sokkal valószínűbbnem tartom, hogy nem akar kettesben lenni veled, ezért húzza a cuccaid átadását.

Volt szerencsém ilyen "őszinte szerelemhez", kellett két év pszihoterápia, mire túltettem magam rajta.

Az igazi szerelem is az életemben van, úgyhogy ez a kívánságod sem jött be.

Fene se tudja miért akarok segíteni, talán túl naiv vagyok, de: csak magadnak ártasz azzal, hogy leragadsz és a múltban élsz.

2015. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Aki szeret, az sosem veri nagydobra, és sosem a külvilág felé próbál játszani, hanem befelé fordul és elvonul és senki nem is fogja sejteni, hogy mit érez. De te itt már napok óta előadod a színdarabodat, és most már nagyon a beteges felé hajaz a műsorod. Szerintem ahelyett, hogy itt nyomnád, egy pszichiátert keress.
2015. szept. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"az anyja rendőrrel kezdett el fenyegetni"


Rendőrrel? Miért, mit csináltál?


"Most itt vagyok egy hete egyedül, apámnál"


Miért, azelőtt hol voltál?

2015. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elmentek a pics@ba. El sem tudjátok képzelni mit érzek.
2015. szept. 10. 07:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, számomra nyomasztó volt olvasni azt, amit ma írtál (akkor még nem tudtam, hogy ezt már több napja csinálod), és elképzeltem, mennyire nyomasztó lehet ezt éveken keresztül átélni. Könnyen lehet, hogy a lány kérte a családja segítségét a szakításhoz, mert úgy érezte, egyedül nem tud megbirkózni ezzel a feladattal.

Hagyd most egy kicsit magára! Ha el akar menni, hadd menjen! Ha téged akar, akkor vissza fog jönni, bár ennek kicsi az esélye.

2015. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!