Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 év után a család miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után a család miatt elveszni látszik a szerelmem, mit tehetek? Megtettem mindent.

Figyelt kérdés

3 évig boldogok voltunk, utána körülbelül 2 hónappal ezelőtt a nővére és az anyja akik kis korában amúgy bántalmazták de úgy néz ki 3 év alatt ezt elfelejti, teleültették a fejét kételyekkel és hazugságokkal majd gyakorlatilag helyette küldtek el.

Tudták, hogy mi fog felidegesíteni, megkérték, hogy titokban csináljon valamit, és vigyázzon mert bántani fogom miatta.

Én azt hittem megcsal, ezért sokat veszekedtünk, kiabáltam. Később tudtam meg mi történt. A lány azt mondta nem akarja folytatni. Elküldött. Látszott, hogy nem határozott a döntése, de a családja mögé állt, az anyja rendőrrel kezdett el fenyegetni a nővére meg egyszerűen rászállt a páromra és nem hagyta mentálisan felszabadulni.


Most itt vagyok egy hete egyedül, apámnál, és elveszítettem a társam, akit szeretek. Már az öngyilkosság és a céltalan mediterrán zarándoklat is megfordult a fejemben. Az, hogy eltűnök.

A lány nem akarja, hogy visszamenjek, bár még a holmimat sem adta vissza, pedig a szakítás elején azt ígérte egyenként elhozza, most már szinte be sem engednek a lány pedig szabadkozik, hogy nem ér rá.


Én hamisan abban reménykedek, hogy nem tudott még dönteni, de nem tudom...


Ennek vége, ugye?

3 éven keresztül csak védtem az önző, bántalmazó, elnyomó családjától, most pedig hozzájuk menekül a valóság elől.


2015. szept. 10. 06:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11: Én azt olvasom, hogy 1 hete szakítottak.
2015. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!