Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek mosogatni?

Figyelt kérdés
mindig azt hallom hogy utaljak

2016. szept. 23. 20:15
1 2
 11/19 anonim válasza:
22%
Mert lusták, és félnek, hogy az ételmaradék rá megy a kezükre. Én mégis sokat mosogatok fiú létemre, és szeretem is csinálni. 16/f
2016. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészről unalmas. Másrészről koszos. Harmad részről időnként még nehéz is. (Van olyan, amit hiába dörgölsz, nem jön le róla a zsír még zsíroldóval sem. Szabálytalan alakú edények kisebb réseiből meg késsel kell kapargálni a trutyit, mert a szivacs, kefe nem fér bele.) A törékeny étkészlet mosogatásától meg félek is, hogy kicsúszik a kezemből és összetörik vagy lepattogzik róla a festés. :/
2016. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene szeretni bármelyik koszos házimunkát?

Az ember megcsinálja mert muszáj, ha nem akar disznóólban élni, na de szeretni?

Miért? Te szeretsz?

Megjegyzem, mosogatógépem van, ezért ez nagyjából kipipálva, viszont vasalni nekem kifejezetten gyötrelem.

Ezért ami nem látszik, azt nem vasalom :)

2016. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert időrabló, koszos, kiszárítja a kézbőrt. Én legalábbis ezért utáltam, szerencsére már vagy 15 éve gép végzi helyettem.
2016. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Tényleg nem a legjobb szó a "szeretek" kifejezés :D de nekem sincs bajom vele, én úgy vagyok ezzel hogy inkább mosogatok egy nagy adagot 10 perig, mintsem a másik stócot elpakoljam ami kb 2 perc. A pakolás részét utálom.
2016. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha nem főzök, vagy csak valami gagyi dolgot, akkor nekem sincs gondom vele. A gond akkor kezdődik, mikor mondjuk főzök egy fogást, meg sütök is egyet és eszünk is. Egyszerűen olyan mennyiség lesz, hogy iszonyatos. Ráadásul mivel nem nagy a konyha, így mosogatómedencém sincs nagy. Ezért vagy mellé kell halmozni a mosatlant, ami munkafelületet vesz el, vagy benne van kupacban, de akkor meg nem is lehet mosogatni úgy tele van.


Sajnos mosogatógépre sincs hely...

2016. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon pazarló kézzel mosogatni. Ha el akarod érni ugyan azt a tisztaságot kézi mosogatással, kb. 3x több mosogatószert és 6-8x több vizet kell elhasználni.
2016. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

Hat akkor en ufo vagyok, mert neha rokonsagban magam ajanlom fel a mosogatast, annyira szeretem latni hogy a sok dzsuvas edenybol milyen szep tiszta, ujszeru edeny lesz :) en imadok kiskorom ota mosogatni :)

25N

2016. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

Én szeretek mosogatni... >_>

22/N

2016. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!