Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sütés után, lekapcsolod és...

Sütés után, lekapcsolod és nyitva hagyod az ajtót?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezeknél az új sütőknél, nyitva kell hagyni résnyire az ajtót vagy felesleges, mert hűti magát? Vagy mindenképp jobb nyitva hagyni? Köszi

2016. máj. 21. 20:53
 1/9 anonim válasza:
Én csak max. 15 percre szoktam nyitvahagyni (kivéve ha elfelejtem...), hogy kiszellőzzön.
2016. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sosem hagytam nyitva,sem most,sem régen.
2016. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha fazom :-)
2016. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezeknél az új sütőknél a lekapcsolás után is műkdik még egy ventillátor(nem a sütőtérben) az a ventillátor biztosítja a kompjúter hűtését, bár igyekeztek jól elszigetelni.

Nálam bútorba van építve a sütő, természetes, hogy ha vége a sütésnek, kinyitom az ajtaját, hadd menjen ki a felesleges meleg. Becsukva hagyni semmi értelme, kivéve, ha zsemlét teszel be száradni.

Egyébként is, a sütőben tárolok néhány sütőkelléket, kesztyűket, tepsiket,stb..tehát minél hamarabb hagyom hogy kihűljön.


szóval mindenképp jobb nyitvahagyni..sőt...kell is.ha zavar a meleg, bekapcsolod az elszívót.(bár az automatikusan indul)


de...ahány ház, annyi szokás..

2016. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyitva szoktam hagyni, hogy minél hamarabb kihűljön és visszapakolhassam a tepsiket
2016. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hagyom nyitva.
2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem akarom, hogy a kiáramló forró levegő megviselje a sütő felett lévő munkalap kiálló szegélyét, és amúgy is a ventilláció majd lehűti - nem hagyom nyitva a sütajtót.
2016. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én tűzhelyem használati utasítása szerint tanácsos nyitvahagyni a sütő ajtót a mielőbbi lehűlés érdekében, mert a hallhatóan működő ventillátorzaj az a kompjúter hűtője, és nem a sütőé.A sütő a jó hőszigetelés miatt nagyon lassan hűl le csukott altónál.
2016. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval, annyi szokás, ahány ház :) Azért köszönöm. Mind a két érvelések jónak tűntek! Akkor ki, ahogy érzi.
2016. máj. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!