Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudtok ajánlani olyan szert...

Ildi42 kérdése:

Tudtok ajánlani olyan szert ami a kissé kopott színt megújítja?

Figyelt kérdés
Babát várunk és most vettünk egy használt babakocsit minden tartozékával együtt. Jó állapotban van, de egyes elemeken már kicsit látszik, hogy kifakult. Nem veszélyes, de ha esetleg tudnátok ajánlani olyan mosószert vagy valami egyéb holmit amivel elérhetném, hogy élénkebb legyen picit a színe azt megköszönném. (Egyébként narancssárga és szürke a színe, a narancs ami kicsit itt-ott kopottabb.)

2016. ápr. 9. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel babáról van szó csakis semleges dolgok jöhetnek szóba. Próbáljátok meg a szilikonolajat, legalább is a műanyag alkatrészekre. Próbáljatok szerezni tiszta olajat. Végső esetben szerintem használható az autósboltban kapható spray is, de csak olyan helyen, ahol a baba nem kóstolja meg.
2016. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A szilikonra a műanyag részeken és is gondoltam, bár azok igen jó állapotban vannak. Inkább a napfényvédő szövete amin látszik egy kissé a fakulás. Gondoltam arra, hogy valami színmegújító mosószerként reklámozott dolgot kipróbálok rajta.
2016. ápr. 13. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!