Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti betartjátok hogy Húsvétkor...

Ti betartjátok hogy Húsvétkor nem mostok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Alapból nem érdekel! Most pont úgy jött,hogy ki,hogy tegnap két mosást és két szárítót is indítottam, így ma meg holnap már nem kell mosnom elvileg.

De anyukámnak is volt egy ilyen "heppje", hogy nem illik lógni a ruháknak ilyenkor. Mondjuk így szárítógéppel, nem is lóg! :)

2016. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Á, fenét :D Négyen vagyunk, családunk legapróbb tagja hat hetes, van olyan nap, hogy négyszer öltöztetjük át, mert összebukja a ruháját, kifolyik a pisi, kakis lesz, satöbbi (szegényt egyik nap leittam szoptatás közben Karamalzzal :D ), és túl azon, hogy hamar nem lenne mit ráadnom, ha nem mosnék naponta, de a másik az, hogy nem is hagynám állni a foltos ruhákat, mert beszárad. Plusz ott a nagyfiam, 8 éves, már csokis lett a ruhája, délután megyünk a mamához, ott meg úgyis kint fog játszani (+ kutya), látom előre, hogy hogy fog kinézni estére :D Ma már mostam egy adagot, de tuti, hogy holnap is fogok.
2016. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem volna ma nem mosni, de muszáj volt. Reggel a kicsi leöntötte joghurttal a kanapét, náthás, folyik a nyála, folyton bodyt kell cserélni.

A kertben játszottak, szereltek az apjukkal, földet túrtak... így ma mostam. De holnap nem fogok, sőt, a holnapi ebédet is előkészítettem, csak sütőbe kelljen dobni, nem is csinálok azon kívül semmit, tanulnom kell.

2016. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok
2016. márc. 27. 21:15
 15/19 anonim válasza:
Én erről a babonáról nem hallottam még, de nekem elvem, hogy legalább ünnepnapokor nem mosok, nem csinálok aznap nagy dolgot, csak amit tényleg muszáj, egy évben nekem is jár 2-3 ünnepnap :)
2016. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Gabi válasza:
MI nem tartjuk be a babonákat a családban.
2016. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Erről én se hallottam még de én is csak ma este fele mostam ki ,hogy ne lássák a vendégek a mosott ruhát :)
2016. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagycsaládban muszáj mosni. Ha kihagyok 1 napot, soha nem érem utol magam. Általában napi 1x biztos lefut a gép, de van, hogy 2x is.
2016. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez biztos csak kézzelmosásra van. hiszen különben a gép mos, mi csak belerakjuk, meg kivesszük.
2016. márc. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!