Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti betartjátok hogy Húsvétkor...

Ti betartjátok hogy Húsvétkor nem mostok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
én biztos nem. máskor nem igazán tudok mosni, csak hétvégén. addigra gyűlik össze annyi ruha, hogy el lehessen indítani 1-1 adagot.
2016. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
81%
2 naponta mosok ez alól a húsvét se kivétel. Refluxos a babám, azaz az ő ruhái is gyorsan fogynak meg az én felsőim is.. ha meg sok szennyest gyűjtök össze nem tudom hova teregetni őket. :/
2016. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Húvétkor sem lehet? Én azt hallottam a nagyanyámtól, halottak napján nem lehet.
2016. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Most kerestem rá:

"Nagypénteken nem szabad mosni, mert hamarosan meghal valaki a családban"


Nem vagyok babonás de ez morbid. Nagyon sokan meghaltak tavaly a családból, idén nem kéne, tegnap pedig mostam.

2016. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Reformatus a csaladunk (de nem tartjuk a vallast, nem hiszunk, de a hagyomanyok maradtak), mi unnepeken nem mosunk elviekben. Nekunk most egy 3 hetesunk van, igy minden nap mosunk. Nem szamit, hogy feltamadt-e aznap valaki a Muppetek kozul vagy sem.:)
2016. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem zavarnak az ilyenek,nem vagyok babonás.

Költözés közepén vagyok,amugysem husvétoznánk.

Már bekapcsoltam a gépet,reggel inditja magát,felkelek csak teregetni kell. Tegnap is mostam,2 naponta megy a gép. Ma kézzel mostam.

2016. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
67%

Eszemben sincs egy keresztyén ünnepet babonasággal szennyezni!

Meg más napokat sem, ami azt illeti.

2016. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Babonától függetlenül igyekszem az ünnepnapokat nem házimunkával tölteni. Legalább ezek a napok legyenek kicsit másmilyenek, legyünk együtt a családdal, kiránduljunk.
2016. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartom be. Édesanyám betartja, de ő azt is, hogy karácsonykor nem lehet száradó ruha a madzagon, mert az is halált jelent. De felénk az eldőlő karácsonyfa is, meg ezer egy dolog. Ritka babonás vidék és család jutott nekem.
2016. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2016. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!