Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a zuhanyzo korul...

Mivel lehet a zuhanyzo korul a csempet letakaritani a szappanmaradekoktol?

Figyelt kérdés
Csupa feher es nagyon zavaro. Probalkoztam mar ecettel, szodapor+ecet, ecetsav, sutopor+ecet, Domestos, Cillit Bang, de semmi. Nem letezik, hogy nincs olyan szer ami le ne vinne. Kerlek segitsetek!!!!!
2016. febr. 19. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fémdörzsi


[link]

2016. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Normál borotva penge és hideg zsíroldó segít .
2016. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szappanpárna,ahogy dörzsölöd vele úgy fog csillogni.
2016. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen eszközzel csináltad? Mert sima ronggyal nem jó, mert lecsúszik róla, én a konyhai szivacsokból tartok külön fürdőszobait, és ha ilyen van, akkor annak dörzsis részével oldom fel, le kell annak jönni.:)
2016. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is szivaccsal próbáltam, nem tudom miért nem jön le. Na, de megpróbálom a fentebb leírtak módszereivel is, hátha bejön. De majd csak holnap állok újra neki.
2016. febr. 21. 07:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, aki a konyhai szivacsot javasolta. Leírom neked az én tisztítószerem, nálam mindenre bevált.

Egy spricnis flakonból (kifogyott ablaktisztítós, virágspriccelős) kb. fél dl mosogatószert, kb. ugyanennyi vagy picit több ecetet, ráengedek vizet, hogy tele legyen és ezzel lejön a vízkő, szappanmaradék, a konyhában is ezt használom, az ottaniba szoktam tenni 10 csepp teafaolajat.

Próbáld ki, nagyon olcsó, és hatékony. :)

2016. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek írnám, hogy elkészítettem a tisztítószert amit ajánlottál és tényleg nagyon jó. Szép tiszta lett a csempe ott ahol nincs szappanfolt. De a szappanfoltok is sokat halványodtak, igaz besegítettem szappanpárnával is,remélem ha többször megsikálom csak lejön teljesen.
2016. febr. 22. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó! Nagyon örülök!!!:) Én már évek óta ezt használom és imádom!! :))) Márványra ne használd, de azon kívül mindenre lehet. Bútorokra inkább bútorápolót használok, vagy narancsolajat, de ezzel is le lehet időnként tisztítani. Ablakra, tükörre is kiváló, papírtörlővel vagy mikroszálas törlővel szoktam használni.

Csaptelepekre is nagyon jó, mosogatótálcára, illetve üveg zuhanykabinra a konyhai szivaccsal.:) Kicsit hagyom állni, addig csinálok mást és tulajdonképpen csak le kell törölni.

2016. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy ha illatosat akarsz, tehetsz bele illóolajat is, de akkor üvegre, tükörre azt ne használd.

Na, jó még egy tippet leírok, ami nem ide tartozik, de... ha van kisebb spricnis flakonod, 10-20 csepp illóolaj, vagy mosóparfüm (én azzal és ecettel öblítek) felengeded vízzel és kész a házi illatosítód.:)

2016. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat. Most a konyha következik, kipróbálom ott is ezt a csodaszert.
2016. febr. 23. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!