Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ablakról a zsírt vagy...

Az ablakról a zsírt vagy olajat mivel, hogyan tudnám letakarítani?

Figyelt kérdés
A konyhában a gáztűzhelynek külső része pont az ablak alatt van, 20 centire vannak egymástól és főzés közben valahogy olajos lett vagy zsíros. Próbáltam sima ablaktisztítóval, de mintha hozzá se nyúltam volna.
2015. júl. 28. 09:36
 1/5 E1D1E ***** válasza:
100%

Hideg zsíroldóval biztos lejönnek az ilyen szennyeződések.

Csak azzal nem vagyok tisztában, hogy az ablakkeret részeit nem bántja-e. Ha óvatossan hordod fel az üvegfelületre és hagyod hogy hasson, nem hiszem, hogy gondot okozna.

Nagyon erős vegyszer és nagyon büdös tud lenni.

2015. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hideg zsíroldó a tuti, főleg a hab állagúak. Ráfújod, vársz pár percet, lemosod.
2015. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a keretre lehet-e a fújni a hidegzsíroldót, de azzal tuti lejön.

Ablaküvegről könnyen le lehet kaparni pengével is.

2015. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A patikában kapható sebbenzin mindenképpen lehozza.

De ha a mosogató szerekkel a zsíros edényt is el lehet mosogatni, én először mosogatószerrel próbálkoznék forró vízzel keverve és dörzsis szivaccsal.

2015. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az üvegen láttam, de megpróbálom zsíroldóval.
2015. júl. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!