Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti évek óta ugyanazt a mosósze...

Ti évek óta ugyanazt a mosószermárkát használjátok vagy váltogatjátok? Van bevált márka amihez ragaszkodtok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt használom közel 30 éve. Mivel igen jó, ezért nem látom értelmét masikkal próbálkozni.
2016. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van néhány bevált, azokat veszem felváltva, vagy éppen ahogy kijön.
2016. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én évek óta mosódiót használok, az allergiám miatt, de tökéletesen bevált és sokkal olcsóbb is, mint a mosószerek.
2016. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig váltogattam, mindig másfajtát vettem. Egyikkel sem volt gond, de most mosódiót használok én is, és annál meg is maradok, az is jó és nem káros a környezetre sem.
2016. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"de most mosódiót használok én is, ..... és nem káros a környezetre sem"


Ahogy látom nem sokan tudják, hogy a mosódió igencsak árt a környezetnek, mert öserdöket írtanak ki amiattt, hogy legyen elég hely a mosódiót termeszteni. Sokal több a kár, mintha normál mosószert használnának az emberek.

2016. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!