Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan szer ami feloldja a...

Van olyan szer ami feloldja a hajszálakat a lefolyóban?

Figyelt kérdés
Minden héten eldugul a lefolyó, mivel tudnám a hajszálakat kioldani belőle?
2015. nov. 24. 12:30
 1/5 Bóbita8 válasza:
2015. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezeken kívül érdemes lefolyószűrőt használni, a nagy részét felfogja a dugító dolgoknak


[link]

2015. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sósav. Nekünk wc dugult el. Fogtam egy kis háztartási sósavat, beleöntöttem, és hagytam, hadd dolgozzon. Egy óra alatt minden oda nem illő anyagot feloldott, és teljesen megoldotta a problémát.
2015. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DM-ben lehet venni Denkmit lefolyótisztítót. 6-700 ft.

De használj lefolyószűrőt

2015. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a szőrszálakat és hajszálakat feloldja, erősen lúgosnak kell lennie, mert ezek lúgban hidrolizálhatóak. A Szi-ti ilyen. Vigyázz vele, mert szembe kerülve elveszítheted a látásodat és a bőrre kerülve is mélyre be tudja marni magát. Szóval védőszemüveg, gumikesztyű! De amúgy a nátrium-hidroxid tartalma miatt nagyon bivalyerős, és hatékony!


[link]

[link]

2015. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!