Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik fürdőszobai "szer"...

Melyik fürdőszobai "szer" hatásos, amiben nincs klór?

Figyelt kérdés

várandós vagyok,és szeretnék olyan tisztitószert,ami nem káros ha "belélegzem".A maszkot amúgysem birom elviselni,meg azon keresztül is érezni....

Fürdőt szeretném kitakaritani,kád,csap,csempe.

Köszönöm!


2015. jan. 2. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem klór van benne, akkor valamilyen aldehid, az még a klórnál is veszélyesebb.
2015. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor ne is keressek ilyet?

Csak nem akarom hogy bármi baja legyen a gyereknek ha belélegzem,ablak nincs a fürdőbe sajnos.

2015. jan. 2. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ecet és szódabikarbóna szinte mindenre jó a fürdőszobában.
2015. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Utolsó teljesen jót ír. Nekem két spricnis üvegem van a fürdőben. Az egyikbe fele ecet fele víz van, ezzel takarítok és még nem fogott ki rajta semmi. A másik teafaolajos víz, ezzel fertőtlenítek. Wc ülőke, ilyesmi pár naponta befúj, letöröl, tiszta illatos vegyszermentes.

Ja: csempetisztításkor azért a ecet tud durva szagú lenni, szellőztess, fújj menj ki és ha már nem durva akkor töröld át mikroszálassal.

2015. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és nekem sincs ablak a fürdőben, mivel a csempe sem durva így én csak fújok, törlök és szép csillogó.
2015. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Végül Flóraszeptet vettem,sokan ajánlották,persze ebbe is van klór gondolom,de szerencsére egyáltalán nem volt büdös,szúrós szaga,valami narancsos vagy citromos illata volt.Ma azzal ki is takaritottam,teljesen jó volt szerencsére,szép fehér lett tőle a csap,kád is,és 500 ft se volt.

2015. jan. 3. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!