Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak a kézi húsdaráló...

Mit csináljak a kézi húsdarálóval? Kopik le róla a króm bevonat.

Figyelt kérdés

Vettem a tescoba 3000 forintos vacak. Kb ilyen. [link]


A probléma az vele, hogy látszik a húson a csillogó króm. Ha csak végighúzom az ujjamat rajta akkor is jön le róla. Alaposan elmostam nem is egyszer még áztattam is egy jó ideig. Mit lehetne vele csinálni? Lemarni valamivel?


2015. okt. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kidobni a kukába és venni egy normálisat.
2015. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vegyel masikat..
2015. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha megvan a papírja, akkor vidd vissza, mert ez nagyon nem jó.

ha nincs, akkor inkább kuka; esetleg lecsiszolod a felületét

2015. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy három ezer forintosat sehova nem kell vinni mert még két ezer lesz a benzin. Vegyél egy vasból készült darálót
2015. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha a húson is meglátszik, akkor azt a húst inkább ne edd meg, mivel a króm "egy kicsit" mérgező.


Ajánlhatnám a savazást, vagy a homokkal való hosszas koptatást... de az az igazság, hogy többe kerülne a leves, mint a hús.

És hát igazából nem is vagyok meggyőződve róla, hogy króm lesz ez. Én inkább egy gyönge kis alumíniumöntvénynek nézem, amivel az a probléma, hogy nem bevonat van rajta, hanem ilyen szutyok maga az anyag!

Ebben az esetben meg el is koptathatod az egész darálót, akkor se lesz jó.

2015. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!