Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem jó illatúak a ruhák?

Miért nem jó illatúak a ruhák?

Figyelt kérdés

Barátomra most már én mosok, eddig az anyukája.

Tudom, hogy milyen szereket használt, (mármint mosógél/öblítő), és én is ugyanezeket használom..

De még is valahogy más az illata a ruháknak, és a barátom is megjegyezte, hogy most nem olyan jó illatúak :(

Pedig ugyanúgy radiátoron szárítom, ugyanolyan fokon/sebességen mosom..a különbség csak a mosógép, de alapjáraton mindkettő hasonló, nem az az ablakos változat, hanem a normális. Amivel én mosok, az újabb mondjuk...


Más kérdés ehhez kapcsolódóan: Mit használjak, hogy jó illatú legyen? Pedig sok mosószert és öblítőt használok, még is eltűnnek az illatok.

Még egy lehetőség: A vasalás az árthat a jó illatnak? Mert én kivasalok mindent de a barátom édesanyukája nem mindig vasalta, vagyis jobban mondva szinte soha.

Lehet ez a baj?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2015. okt. 21. 08:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én egyszer úgy jártam, hogy rendesen büdös lett a ruha. Végül kiderült, hogy mosószer+öblítő kombója miatt. Külön más párosítással nm volt gond.
2015. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jó, most pont nem kell mosni, de a napokban tuti fogok mosni. És, nem érdekel, ha nem mos ki rendesen, 40fokon fogom kimosni a színes/sötét ruhákat.

Mert most egy ócska plédet mostam 40 fokon, amit csak a kanapéra terítünk (kutyák miatt inkább, ha esetleg fel találnak jönni:D), és alig raktam öblítőt rá, és annyiranagyon illatos volt, az egész ház illatozott :O:O

Én ezt nem bírom:D:D

2015. okt. 24. 20:22
 13/13 A kérdező kommentje:

Azóta 3 féle mosószert és öblítőt vettem, és SEMMI.

Van valamennyi illatuk (bár pon nem kellemes az öblítő illata, de legalább van valamennyi:D), de pl. a napokban minden nap mostam, annyi szennyes gyűlt össze (? mintha 10en lennénk..), és volt egy nadrágom, aminek kutyaszaga volt, és hiába kimostam 50fokon max öblítő, max mosószer, ugyanúgy kutyaszagú volt :(

Van kutyám,de nem feküdt rajta (ez tuti!), és én sem öleltem órákat benne...

Tuti a mosógép lesz a hibás :( Már nem is reménykedem, hogy én is jó illatú leszek valaha..

2015. dec. 28. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!