Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egy állatszagú szobában...

Ha egy állatszagú szobában száradnak a ruhák, mivel lehet elérni hogy friss illatúak legyenek?

Figyelt kérdés
Van egy görényem, mások elég büdösnek tartják, ha bejönnek a szobámba rögtön megkapom hogy bűz van. Takarítással nincs probléma, az alapvető pézsmaszagát tartják elviselhetetlen bűznek. Én nem érzek semmit, nyilván már annyira megszoktam. De elgondolkoztam rajta hogy milesz télen, amikor muszáj lesz a szobámban szárítani a ruháimat, nem szeretném ha éreznék rajtam az emberek, és igénytelennek tartanának emiatt. Tavasz óta van nálam a göri, szóval ez lesz az első tél ezzel a problémával. Van olyan mosószer, öblítő, vagy szekrényillatosító ami hatásos ilyen esetben?
2014. szept. 13. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
röviden: nincs
2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szekrényekben az az elemes illatosító van, ami beállítható, milyen időközönként spricceljen.
2014. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Az illatosítókkal csak azt éri el, hogy a görényszag mellett még pacsuliszagúak is lesznek a ruhái. Ez talán még rosszabb mint a natúr görényszag, mert azt legalább a görényesek elviselik. A pacsulis görényszagot még azok se.


Kérdező, röviden, ahogy az első írta. A görinek olyan átható szaga van, hogy semmivel sem tudod elnyomni, az mindig át fog érződni. Viszont a göri kint is tartható, még télen is, csak jó sok szalmát és tágas búvóhelyet kell biztosítani neki(k). (Unokatesómék így tartották éveken keresztül, sosem volt semmi bajuk, még -25-ös éjszakákon sem.) Szóval ha nem szeretnéd hogy görényszagod legyen állandóan, akkor vagy a görényeket költözteted ki télire (vagy inkább egész évben), vagy te költözöl ki a görények mellől máshová.

2014. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!