Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák, ti próbáltátok már...

Anyukák, ti próbáltátok már ezt a mosószert?

Figyelt kérdés

[link]


Én most főzöm az első adagot és érdekelne olyanok véleménye akik már próbálták.


2015. okt. 9. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kb 1,5 g szappan elég egy mosáshoz. Tehát szerintem nem lehet túl jó a mosási hatékonysága.


Majd írd meg, kíváncsi vagyok.

2015. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most főzöl vagy mosol???
2015. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Énis kíváncsi vagyok, megfogom írni hogy milyen :) Egyébként énis keveselltem és 5 liter vízből illetve 150g szappanból főztem.


Ketteske, ha nem értek a kérdést kár is tovább magyarázni :)

2015. okt. 9. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de hülye sem vagyok. Egy mosószerben nem szappan és víz van, mint 100 éve. És a ruhákon is meglátszik, hogy már nem ilyen ősi módszerekkel tisztítjuk, puhábbak, illatosabbak, a színük tovább élénk.


Egy körömnyi kis szappannal ugyan nem mosol ki 8-10 kg ruhát, azt garantálom neked. Ha meg igen, akkor is száraz, durva lesz a szappantól.

2015. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tiszták a ruhák :)
2015. okt. 15. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ha nem olaj foltos a ruha, nem föld munkát végzel stb, ahol igazán koszos lehetnél, mosópor nélkül is tisztára mosna a gép.

Bár azért én megnézném a konyha ruháid milyenek lettek, esetleg valami jó kis sáros gyerekcucc. Csak úgy kíváncsiságból.

Én nem hiszem, hogy attól a másfél grammnyi szappantól lett tiszta. De ha úgy látod neked jó, hát használd.

2015. okt. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tisztának néz ki, hiszen vízzel kiöblítetted. Az én ruháim a szennyestartóban is tisztának néznek ki. Majd 1 év múlva nézd meg a ruhákat, amikor összeadódik az a sok kis kosz, amit most nem mos ki magában a víz. Az összes ruhád be fog szürkülni, egyre több olyan folt lesz benne, amit a víz nem hoz ki mosószer nélkül.
2015. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kár volt megírnom....
2015. okt. 16. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!