Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosni öblítő nélkül?

Mosni öblítő nélkül?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy mellőzöm az öblítőt, mert egyszerűen nem találok jó illatot, meg csak megszokásból használtam. Nem szeretnék se ecetezni, semmi ilyet.

Valaki mos csak simán? Semmi öblítő, semmi más?

Milyenek a ruhák?


2015. júl. 22. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%

mikor összekerültünk a párommal ő megvolt áldva hogy por mosószer és öblítő kell aztán véletlenül rátudtam beszélni a kapszulás mosásra azóta csak azt magába használjuk. Olyankor veszünk néhány dobozzal mikor olcsóbb (ariel (lila) 32db) mikor 2000-2300 körül van akkor veszünk. és kitart mire megint ennyi az ára és nem 3-4 ezerért vesszük

Jó az illatais nem kell növelni a mosás költségét mindenféle hozzáadással és a nagyon retkes munkásruhámat is szépen kimossa.(autószerelő, traktoros)

2015. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nah kipróbáltam, rátettem extra öblítést, és nagyon tetszik :) A ruháknak nincs műillatuk, tisztaság illatuk van, viszont puhábbak lettek, más a tapintásuk, de ugye az természetes.
2015. júl. 31. 17:18
 13/14 l9o9l válasza:
100%
Az öblítő csak pénzkidobás. Etetve van a nép, h az kell, azért használják...a szekrénybe kell tenni ilyen virágillatú cuccot, ha illatozni akarsz.
2015. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
annyira nem használtam, hogy most rá is kellett keresnem gyakori kérdéseken, hogy mire is való. felesleges
2019. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!