Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblítő nélkül kimosott ruhát...

Öblítő nélkül kimosott ruhát lehet hordani, vagy mossam újra?

Figyelt kérdés
Valamiért nem használta fel a mosógép az adagolójából, pedig eddig nem volt gond vele. A ruhák ugye tiszták, csak nincs olyan jó illatuk, meg nem tudom, hogy a bőrnek árthat-e öblítő nélkül.
2015. júl. 19. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Az öblítö az, ami árt!!!!!!
2015. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Az öblítő árt a ruháknak, a mosógépnek és a bőrnek is.
2015. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
A TV-ben csak a hirdetéseket nézed?
2015. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

én már vagy 10 éve nem használok öblítőt.

valamiért abban a perc ben elfolyik a kis tartályból, ahogy beleöntöm, így pénzkidobás az egész, mert az elején belekerül a vízbe a mosóporral együtt, nem az utolsó fázisban használja fel a gép.

a mosott ruhák ettől ugyanolyan tiszták, nem büdösek, csak nincs virágillatuk.

de ha használsz öblítőt, kiteregeted a ruhát, majd összehajtogatod és egy hét múlva veszed ki a szekrényből, akkor sem érzik már, így mire jó? Hogy mosás után virágillat lengje be a lakást?

Gondolom használsz dezodort, parfümöt, amit érezni rajtad. ez elég is, mivel az öblítő illatát úgysem érzed soha az utcán sétáló embereken.

nem látom értelmét.

hangzatos reklámok a tévében, színpompás virágmezők, ez már elég is a sok nőnek, hogy ezreseket dobjon ki.

(én is nő vagyok, de tudok szelektálni.)

2015. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyukám is használt öblítőt, ezért én is használom. Ehhez semmi köze a reklámokhoz.
2015. júl. 19. 12:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Jav: Semmi köze a reklámoknak.
2015. júl. 19. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

az én anyukám is használt, de azért nem csinálok mindent úgy, mint ő, 30 évvel ezelőtt.

változik a világ, napról napra új tudományos dolgokat tudunk meg, és ha valamiről kiderül, hogy többet árt, mint használ, akkor nem fogom csak azért használni, mert a szülői házban ezt láttam.

2015. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

Dehogy árt a bőrnek az öblítő nélküli ruha :)

Anyukám sokáig nem használt öblítőt, és én is mostanában gondolkozom, hogy elhagyom.

2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!