Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehetséges hogy a mosógépben...

Lehetséges hogy a mosógépben lyukadnak ki sorra a ruháink? Járt már valaki így? Már kivagyok teljesen.

Figyelt kérdés
Hát most már ott tartunk, hogy egy ruhánk sincs, amelyiken ne lenne egy lyuk sem, és nem a varrásnál! Ez a dolog kb. 1-2 hónapja kezdődött, hogy itt-ott a ruháinkon pici lyukakat találtam vasaláskor. Na de mostanra mindegyiken van egytől-egyig. Az egész nyári ruhatárunkat le kell cserélnünk, és ráadásul 4-en vagyunk! Gondoltam molyra, de mind a négyünk szekrényében lenne? A mosógépet átvizsgáltam, nincs sehol kiálló dolog.
2015. júl. 21. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy zseblámpát még érdemes lenne a dob aljához szorítani, és lefelé a dob lyukain át bevilágítani a mosógép aljába, és szétnézni benne, hogy valami ruháról levált, vagy véletlenül odakerült fémdarabot, (gémkapcsot, vagy valamit) nem látsz-e? Esetleg mosás közben csak alkalomszerűen keveredik fel, és lyuggatja a ruhákat a dob lyukain keresztül, de amúgy a mosógép alján a dobon kívül tanyázik a bűnös...
2015. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na! Tegnap este jól belevilágítottunk a dobba. Láttam a fűtőszálak környékét, semmi. Kitisztítottuk a szűrőt alul, felnyúltunk ameddig csak lehetett, semmi. Tanakodás közben a vízbeeresztő lyukakat tapogattam, mikor a száz lyuk közül az egyik megsértette az ujjamat. Jobban megnéztük, hááát, az a lyukacska elég sorjás volt, olyan, mintha szétment volna. A mosógép nem a mienk, Németországban egy tömbházban lakunk, és itt egy mosoda van az alagsorban, de ezt a gépet csak mi használjuk. Szóltunk a tulajnak, ma úgy néz ki, kijön a szerelő, és ha az a baja, akkor azt mondta kicseréli a dobot. Ma egy másik géppel mostam, ez olyan 50 Centet bele gép, de a férjem farmerjét lyukasan vettem ki :(((((((((((( azt hittem elsírom magam....
2015. aug. 5. 16:30
 13/13 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve "no comment" nem tudok mit mondani, se csinálni, mindenkinek köszönöm a segítségét!
2015. aug. 5. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!