Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cipőket hogyan kell mosógépben...

Cipőket hogyan kell mosógépben mosni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Cipőket boxolni kell .A mosógépek nem erre lettek kitalálva ,és a cipők sem úgy készülnek ,mint a ruhák .
2015. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A textil cipőket boxolhatom vakulásig, nem lesz tőle tiszta.
2015. máj. 17. 18:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy erősebb vászonzsákba szoktam berakni, aztán a legrövidebb programon kimosom. Centri nélkül.
2015. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi 2.


Most beraktam őket 25 perces programra, kivettem a cipőfűzőket és a talpbetéteket, 30 fok, centri nélkül, folyékony mosószerrel és öblítővel...remélem nem halnak bele szegények :D

2015. máj. 17. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam eddig bevált. Aztán szárítás természetes módon, de azt is csináltam már sütőben. Mondjuk ott nagyon oda kell figyelni.
2015. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A sütő elég ütősen hangzik :D


Jelentem épségben kijöttek a gépből és szép tiszták. A padláson száradnak, ott megközelítőleg ezer fok van, ha nem több :))

2015. máj. 17. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is kimosnám néhány vászon cipőmet. Le kell mosni előtte a cipő talpát vagy mehet a mosógépbe, ahogy van?
2015. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem mostam le a talpát, de nem is voltak brutál koszosak a talpukon, inkább csak az volt a baj, hogy a textil már beszürkült, elszíneződött.

Szerintem ha nagyobb sárdarabok vannak rajta pl. nem árt leverni a cipő talpáról mosás előtt, mert eldugíthatja a mosógépet talán, nem?

2015. máj. 18. 23:11
 9/13 anonim ***** válasza:

A párom futócipőjét rendszeresen mosom, drága darab volt, de 2 év alatt semmi baja sem lett. A fűzőt kiszedem, berakom egy nagyobb mosózsákba a cipőt, amiben kényelmesen elfér, rendes mosóport és öblítőt töltök a tartályokba és 40 fokon, 800-as centrifugával olyan 1 óra altt gyönyörű tisztára mossa a gép.

Az utcai cipőit is elkezdtem így kimosni időnként, amikor már nagyon koszosak, eddig semmi gond nem volt (se talpleválás, se ilyesmik). :)

2015. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 apexik válasza:
Arra (is) ügyelj, hogy amikor centrifugál, akkor ne rázzon, szóval, ne legyen üres a gép.
2015. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!