Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért találta ki valaki a...

Miért találta ki valaki a Zewa Aqua Tube wc papírt, amit most óriásplakátokon reklámoznak?

Figyelt kérdés
Mire jó lehúzni a wc papír gurigáját, még akkor is ha feloldódik? Nem jobb kidobni a papírt a papírhulladék közé? Kinek kell ez? Mire jó? És pláne nem hiszen, hogy egy ugyanakkora öblítés elég!

2015. júl. 11. 08:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. nincs szemetes a wc-ben. Eddig kivittem a konyhába, most beledobom a wc-be. Egyébként nem emiatt veszem ezt a fajtát. Korábban is ilyet vettem, amíg nem ezt a gurigát használták hozzá. Nyilván kibírtam, hogy ki kell vinni, de így egy picit kényelmesebb. Biztos van olyan, aki emiatt áttér erre és biztos, hogy megéri a gyártónak. Ja, és tényleg feloldódik.
2015. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 potyike ***** válasza:
utálja a szomszédját,aki WC-dugulás elhárító vállalkozó
2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Feloldódik, de szennyvíztisztítókban nyilván több anyag akad fenn a szűrőkön, többe fog kerülni a tisztítása, ergo végül megfizetjük a kényelem árát egy esetleges áremelésben.
2015. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11:


A betéteket és a tamponokat is hurcolászod a konyhai szemetesbe, vagy nincs nő a családban?

2015. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
aki használta már, attól kérdezném, ha van egy jó nagy adag szar, aminek a tetejére rádobod, akkor én elhiszem, hogy lemegy és elolvad, de egy pár másodperccel vagy tizedmásodperccel nem kell neki több vizet engedni? én úgy képzelem el, hogy lemegy az a guriga de nem azzal a slunggal, amit egyébként használnál, pláne nem akkor, ha egy nagy adag szar is van.
2015. júl. 13. 10:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Jajj, csak az én gyerekeim ne lássanak ilyen reklámot, mert nálunk nem ilyen oldódós gurigájú WC papír van. Nem hiányozna most egy duguláselhárítás...
2015. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk.előtte is ezt vettem.nem kell több víz hiszen Feloldódik!illetve egy ilyen ismert márkábak mindig kell újítani.pl ariel hogy van mosokapszulaja, lenor mert van illatgyöngy stb...

Ja és nálunk sincs szemetes a WC-be én undorítónak találom.és igen én nő vagyok....

2017. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!