Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossam a törülközőket,...

Mivel mossam a törülközőket, hogy ne büdösödjenek be?

Figyelt kérdés
Az új, törülközők is néhány mosás után kellemetlen szagúak lesznek. Próbáltam mindenféle mosószerrel, öblítővel, ecettel, alacsony, és magas hőfokon is mosni. Persze nem lehet kapni teljesen műszál mentes törülközőt.
2015. jún. 7. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztalom ezt, de nem mindegyik törölközővel. Anyagtól függ szerintem.
2015. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sose lesz büdös.

Először mosd át a mosógépet.

És figyelj arra, hogy mindig teljesen megszáradjon a törölköző, ne tedd őket túl sűrűn, ne érjenek össze, forgasd őket.

2015. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan törölközőt, amiben nincs műszál. Magas hőfokon kell mosni (60 C) és nagyon meg kell szárítani (legjobb lenne a napon, legalább ilyenkor nyáron - attól elmegy a szag).
2015. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a törölközőket 90 fokon szoktam kimosni. Van hogy öblítőt sem teszek, és sosem büdösödnek be! Lehet előbb a mosógépet kéne átmosni (20%-os ecettel főzőprogramon), nem lehet hogy azzal van a baj? Más ruha nem büdösödik be csak a törölközők?
2015. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!