Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tároljátok azokat a...

Hogyan tároljátok azokat a ruhákat, amit már egyszer felvettetek, de még nem piszkos, nem szennyes és még fel lehet egyszer venni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 20:59
 1/9 anonim válasza:
4%
földön
2015. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyéb kevésbé barbár és esztétikusabb ötlet van valakinek?:)
2015. máj. 26. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ne tedd vissza a szekrenybe, hanem vegyel egy szobainast, tudod, az a fem allvany, amire kiakaszthatod a ruhakat a szobadon belul, es nem a foldre kell dobalnod. ikeaban is kaphato, nem tul draga.


[link]

2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kosaram direkt erre a fürdőszobában és a hálóban is. Hét végén, amit mégsem vettem fel megint megy a mosásba.
2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha valóban csak maximum 1-2 órát volt rajtam és nem izzadtam bele, nem koszos, akkor felrakom egy vállfára és megy az előszobai akasztós szekrénybe. Ha esélyes, hogy sokáig nem veszem fel újra, akkor inkább kimosom.
2015. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem a szobámban van egy szék a sarokban , pont erre a célra, van mikor a háttámlájára terítema ruhákat van mikor az ülőrészre és van mikor mind 2 részre és befele fordítom így nem kelt feltűnést sem.

Van mikor 2-3 ilyen ruha is összegyűlik de nem veszem fel egyből estére vagy másnap mert nem szeretem ha gyakran látnak ugyanabban a ruhában így várat magára pár napot van mikor 1 hetet is.

Felesleges dolognak tartom kimosni ha még nem izzadtam bele és csak fél órát -órát volt rajtam mert pl leugrottam benne a gyógyszertárba.

2015. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szekrénybe csak makulátlanul tiszta, frissen mosott, vasalt ruhát teszek.

Ami már volt rajtam, és nem teszem a szennyesbe, azt a szobainason hagyom esetleg...

2015. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szekrényben, egy teljesen üres fiókban. Ha gyűrődő, akkor az ajtó mögötti szék háttámláján. Egyébként a hálószobánkról beszélek, tehát ott nem látja senki, oda vendégnek nincs bejárása.
2015. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én visszateszem a szekrénybe. A párom, kiakad rajta, ő a fürdőszobai fogason tárolja őket. Ha már megunom, hogy ott gyűlnek a "még fel fogom venni" ruhái, bedobom a szennyesbe. Miért, mit tesz az egyszer már felvett, de még nem koszos ruha a "makulátlanul tiszta" ruhákkal?
2015. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!