Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen gyakran mostok?

Ti milyen gyakran mostok?

Figyelt kérdés

Én heti 1 nagymosást tartok, akkor minden szennyest kimosok. Kéthetente van plusz egy ágynemű huzat mosás.

De kapok megjegyzést eleget... hogy

- micsoda sok ruha van kiteregetve

- meg micsoda gusztustalan dolog, hogy 1 hétig ott áll a szennyes

meg még sorolhatnám :D

Ti hogy vagytok ezzel?


2015. jan. 18. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hárman vagyunk - mind felnőttek -, minden nap mosok legalább egy adag ruhát. Sosem tömöm meg a gépet, én így szeretem csinálni. Ha te máshogy csinálod, a Te dolgod, senkinek semmi köze hozzá, ne foglalkozz velük.
2015. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

A párom messzi dolgozik, hétvégente jár haza, így én egyedül vagyok itthon. Csak hétvégén mosok, mert akkor a párom ruháival együtt van 2 adag mosás, színes és fehér.


Ha valaki beszólna, hogy mért van annyi sok ruhám kiteregetve visszakérdeznék, hogy ő minden este kimossa a ruháit, és így üresen indítja el a gépet, vagy kézzel mos? Mi vagyok én milliomos, hogy üresen járassam a mosógépet egy bugyi, meg egy melltartó miatt? Inkább én nézném hulenek azt aki ilyeneket kérdez!

2015. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Régebben kb 5 naponta mostam kettőnkre, de most, hogy a macska szétszedné a szennyest, egyenesen a mosógépbe pakolunk mindent, kivéve a nagyon kényes dolgokat, és ha ráérek és megtelt kb, akkor elindítom. Nekem így nagyon kényelmes, nincs olyan, hogy egy fehér poló hetekig vár, hogy összegyűljön mellé a többi fehér mosnivaló, a gépünk pedig nem mossa össze a színeket szerencsére.
2015. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Heti egyszer szoktam, akkor mindent 3 mosásban. Előbb össze sem gyűlik egy rendes mosásra való adag ruha.
2015. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 adag összejön, ketten vagyunk.
2015. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk, heti átlag két adagot mosok, amikor van rá időm. Plusz nekem is kéthetente van az ágynemű.

Ki tesz megjegyzést és miért foglalkozol vele? :)

Mondjuk azt én sem szeretem, amikor a szekrényajtón is ruha lóg, mert máshol nem fér el, de ennek gyakorlati oka is van: nem bírom a párás levegőt.

2015. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3an vagyunk. igazából amikor összejön akkor mosunk. heti 4.5 átlagosan.


és külön a fehérneműk szóval valamikor 6

2015. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha összegyűlik egy adag ruha, azt kimosom. 2 felé válogatom, színes és sötét ruhák.

Valamint a törülközőket és a konyharuhákat szedem külön, ezeket egyben mosom.

Úgy 2-3 naponta indítok egy mosást.

4-en vagyunk.

2015. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4-en vagyunk.

2 naponta mosok. Külön a fehèret, külön a színeseket.


Volt hogy elegem lett ès nem akartam elindítani a mosógèpet, mert besokalltam az àllandóan mosok-megszàrad-vasalok-újra mosok körforgàsból. Sztràjkoltam 1 hètig.

Vesztemre...

Azt hittem elbőgöm magam amikor màr a szennyestartó teteje is 1 m magasan fel volt pakolva koszos ruhàval...

Nna azt mire eltűntettem ès kivasaltam... inkàbb mosok 2 naponta, így is bőven van.

2015. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: Mindent kivasalsz? :O
2015. jan. 19. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!