Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire tartós illatú az új...

Mennyire tartós illatú az új Lenor?

Figyelt kérdés
A kék hasonlít a régi illathoz?
2014. dec. 23. 10:28
 1/3 anonim válasza:
0%
mondok egy viccet: Szia tetszett az új Lenor? te, milyen lenor hát a telenor XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tartósnak tartós csakhogy épp összement a kiszerelés és már csak 900 valahány ml-s!!! már majdnem 1000 ft egy liter. fehér Lorin -ra váltottam! isteni az illata!!
2014. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én évek óta sárgával vagy kékkel mosok, most a sárgával mostam a ruhákat, nem tűnt tartósabbnak. A törölközőket kékkel, ua az illat igazából, és annyira tartós ez is, mint előtte(múlt héten vettem az 'új kiszerelésűt'. Nem foghatom a mosógépemre, 2 hete vettem az új mosógépet, úgy mos mint a régi, és az illatok is olyanok, mint azelőtt :)
2014. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!