Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek? Olyan...

Milyen parfümöt vegyek? Olyan kellene ami tartós és jó illatú?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Paco Rabane One million parfümöm van. Tudnátok hasonló kaliberű parfümöt ajánlani? Ha tudtok még ennél sokkal jobbat is az nem hátrány :)
2013. dec. 12. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
DKNY-Be delicious,Dolce Gabbana-light blue azt nemtudom,hogy hasonloak-e de nekem ezek vannak tartosak jok is,mindug megdicserik milyen jo illatom van:-)
2013. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emporio Armani a kedvencem, tartós és eddig mindenki dicsérte

De jó még nagyon:

Calvin Klein Eternity

Carolina Herrera Sexy 212

Cerruti 1881

2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. És volt 212 VIP men parfümöm is. Annak is nagyon tetszett az illata. Most nézem a Chanel Allure Homme 100ML EDT férfi parfümöt is...:)


Tudtok esetleg vmi jó weboldalt ahonnan lehet rendelni? És garantáltan eredeti a parfüm.


Találtam ezt az oldalt itt elég olcsók a parfümök: [link]

2013. dec. 13. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal jobbakat ismerek :) A PR női illatai közül csak a Black XS-re mondom, hogy kiemelkedő darab, a One million egy semmitmondó bevételt növelő kacat.

Meg nem is tudom, a PR női illatait tekintve alapvetően elég gyenge, a férfi illatai jobbak (kivéve a férfi One milliont..)


Ezeket próbáld meg: Chloé EDP, Guerlain Insolence EDP, Gucci Rush, Versace Versense, Chanel Chance EDP. Rám ezek tettek komolyabb hatást az utóbbi időben.

2013. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most jöttem rá, hogy férfi vagy :)


A férfi One Millionnél csak jobbak vannak, felejtsd el, nagyon gagyi.


Ezeket próbáld ki:

Versace: Pour Homme (kék téglalap alakú üveg)

Bvlgari: Acqua Pour Homme

Ugyanez a Bvlgari, csak az a neve, hogy Marine Pour Homme

Armani: Code

A D&G Light Blie férfi változata

2013. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először nekem sem derült ki, hogy férfiról van szó :)

A Sexy 212 férfiben is jó nagyon, de nem a VIP.

Legkedvencebb férfi parfüm pedig a Dior Homme.

2013. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!