Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek a...

Milyen parfümöt vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 10 alatt :) Rózsaszín Naf Naf-ra gondoltam,de az elég húzós ahogy néztem :( A másik Naf Naf pedig túl komoly szerintem egy 19 éves lánynak.

Ha meg elkezdem szagolgatni a parfümériában a parfümöket 5 perc múlva mind ugyanolyan lesz :D


Szóval van valami ötlet ? :)


2012. dec. 10. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami édes illatot válassz, azt a legtöbb lány szereti, és jól.is áll rajtuk. Nekem a hugo boss deep red a kedvencem, nem tudom az árát. Meg a fekete exclamation-t szeretem a Magyarországon kaphatóak közül még
2012. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

B.U free spirit szerintem isteni. Rózsaszín nagy dobozban találod meg rossmannba ahol most akciós 2500 ft (amiért fáj is a szívem rohadjanak meg,most nincs pénzem rá :D)

Tartós illata van ami egyben nőies,édes és játékos.

Ezen kívűl naomi campbell at night ami nagyon jó ez olyan 4 ezer ft körül van,valamint esprit parfümjei is isteniek és ezek is 5 ezer ft környékén vannak.

Puma flowing is most rossmannba 2 ezer ft-ra le van árazva 4-ezerről és ez is nagyon finom.

2012. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Escada.

Nagyon fiatalos, friss illatoktól édesig minden van.

Ha bemész parfümériába, segítenek neked.

2012. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!