Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mosod ki a...

Milyen gyakran mosod ki a függönyöket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én havonta mosom. Asztmásak vagyunk, minimálisra kell csökkenteni a port a lakásban.
2010. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak kb. 2-3 havonta. Amikor megpucolom az ablakokat, akkor mindig függönyt is cserélek.
2010. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában én is ablakpucolás alkalmával, de van úgy, hogy egy-egy nagyobb takarításnál is bedobom a gépbe őket, szeretem amikor a frissen mosott függöny illatozik a lakásban.:)
2010. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, akkor évente kétszer az nagy igénytelenségnek számít?
2010. febr. 1. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

13:40 vagyok

hát, kinek mi az igénye.. de pl. mi dohányzunk a lakásban és ezért is mosom gyakran. otthon anyukámék is 2-3x mosnak egy évben. (függönyt:))

2010. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

13:25 vagyok

Anyámék is csak évente kétszer pucolnak ablakot és cserélnek függönyt. Egyszer nyáron, meg egyszer télen.

Szerintem nem igénytelenség, őket sem eszi meg a kosz.

2010. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában 2-3 havonta kimosom őket.
2010. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most kérdeztem apumat, azt mondta hogy: "évente kétszer... írd azt ha iskolai feladat, mert lehet igénytelenül hangzik az évi egy... szóval kétszer kéne"

:D igen, ez olyan mint hogy mennyit szoktam porszívózni a szobámba... ha kérdezik heti 2, az igazság pedig a 2 havi egyszer...


13L

2010. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
utolso, orulj hogy nem esz meg a por akkor. es meg reklamozd is!
2010. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!