Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran, és hogyan/mive...

Milyen gyakran, és hogyan/mivel tartjátok tisztán a WC-t?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Havonta 2-3-szor Harpic Max WC-tisztítóval a belsejét, a deszkát és egyéb részeket pedig Domestossal.
2011. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naponta ecettel.Soha nem vízköves.
2011. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A belsejét hetente domestos Zero-val, az ülőkét pedig Sanytol fertőtlenítő kendővel.
2011. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 1-2x.Olcsó fertőtlenítővel a perem alá beöntöm, WC kefével kisúrolom és a kefét is beáztatom a WC-be.Az ülőkét, a tetejét meg a lehúzót(mert azt megfogdossuk ugye) áttörlöm fertőtlenítős papírtörlővel ja meg az ülőke alatti részt is.Ha sokan jönnek vendégségbe akkor utánna is ezt eljátszom mert én undorodok úgy ráülni.
2011. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy spriccelős flakonba töltök Domestost, majd ezt hígítom kicsit vízzel. Ezzel a löttyel szinte minden este lefújom, és papírtörlővel letörlöm az ülőke minden részét, és a kagyló peremét is. Belülre is szoktam fújni a végén. Szoktam hipót is önteni bele alkalmanként, de Domestost szoktam nyomni bele, a perem alá heti egy alkalommal. Vízkő nincs egyáltalán.
2011. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Spriccelős flakonba töltök 1 dl ecetet, néhány csepp illóolajat, pici mosogatószert és felöntöm vízzel. Ezzel minden nap áttörlöm az ülőkét a kagyló peremét. Wc rúd van a kagylóban. A perem alatt 1 héten egyszer Lidl vízkőoldóval, szivaccsal, gumikesztyűben kitörlöm. Havonta lecsavarozom az ülőkét és lemosom fertőtlenítővel.
2011. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ülőkét azt naponta nedves fertőtlenítős kendővel. A belsejét azt hetente domestosozom. A Wc kefe az domestosos vízben áll, így ha azt használjuk akkor pluszban tisztítjuk. Ha vendég van nálunk, akkor távozás után az az első. nem azért, mert bárkiről bármit feltételezek, csak nem esik jól ráülni vendég után.
2011. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hetente: az ülőkét Domestossal, a belsejét vízkőoldós Domestossal.


Egyébként mindig van benne ilyen Bref-es tartályos bigyó, az egy hétig tisztán tudja tartani.

2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

DM-es vécétisztítóval a belsejét leöntöm, a tartályt meg az ülőkét letörlöm. Elég gyakran, naponta többször, mivel a gyerek most szobatisztul, és fertőtlenítő sprayt is szoktam használni.

Régebben csak hetente vagy ha koszos lett, akkor pucoltam.

2011. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!